Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » Karikatür Foto Puzzle..!!

Karikatür Foto Puzzle..!!

Yazar Puzzle Master on 2 Şubat 2014 Pazar | 22:05

Fotoğrafınızı size özel Karikatür puzzle yaptırmak istermisiniz..??

Sevgili arkadaşlar,puzzle dünyasından sürpriz yenilikleri duyurmaya devam ediyoruz İşte size Türkiye'de bir ilk  Karikatür foto puzzle

Puzzle dünyasına yeni adım atan yenilikleriyle ve fiyatlarıyla bizleri şaşırtmaya kararlı Puzzlecanavarı yepyeni bir hizmeti,biz puzzleverlere sunuyor....."Karikatür puzzle" Peki bu karikatür puzzle nedir? derseniz,hemen açıklayalım 

Karikatür puzzle

Sevdiklerinize çok farklı,orjinal bir hediye vermek istediniz,hem eğlenceli hem yaratıcı olsun dediniz...Hemen karikatürünü yaptırmak istediğiniz kişinin fotoğrafıyla puzzlecanavarı'na başvuruyorsunuz.


İşte bu aşamada hayalleriniz ve yaratıcılığınız devreye giriyor.Biraz da espri anlayışıyla ortaya anılarda kalacak bir puzzle çıkıyor..


Önümüz 14 şubat..haydi aşıklar,,sevdiklerinizin komik hallerini karikatürize edilmiş şekilde dilerseniz 500,1000 veya 2000 parçalı olarak puzzle yaptırın..
Örneğin ben kendimi hemen şöyle hayal ettim arkadaşlar,puzzle parçalarından oluşan uçsuz bucaksız bir puzzle denizinde,viking gemimle yol alıyorum korsan şapkası yerine başımda da bir puzzle master şapkası gemime de bir sürü puzzle toplamışım ganimet gibi..:-))                                                                                
                                                           Detaylar için link  Karikatür Puzzle


www.puzzleteacher.com                                                                       @ Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status