Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » KS Games ''Kırmızı Gelincikler'' 500 Parça

KS Games ''Kırmızı Gelincikler'' 500 Parça

Yazar Puzzle Master on 10 Nisan 2013 Çarşamba | 23:47


 KS Games ''Kırmızı Gelincikler'' 500 Parça

Çok severek yaptığım bir puzzle'dı.Renkleri çok canlıdır ve harika duruşu vardır.Van Gogh en meşhur eserlerini  ömrünün son iki yılında yapmıştır.Van Gogh'un özellikle son dönem eserlerinde açıkça görülen sarı renk düşkünlüğünün de tıbbi bir bozukluktan kaynaklandığını ileri sürenler olmuştur.


Kırmızı Gelincikler ve PapatyalarBu konudaki teorilerden birine göre, Van Gogh'un bolca içtiği *Absent'te bulunan tuyon adlı madde, zaman içinde Van Gogh'un görüşünü bozarak nesneleri sarımtrak renkte görmesine sebep olmuş, bu da ressamın eserlerine yansımıştır. 


Bir başka teoriye göre, Van Gogh'a hastalığının tedavisi için yüksek dozlarda yüksük otu verilmiştir, ve yüksük otunun sarımtrak görüşe veya sarı lekeler görmeye sebep olduğu bilinmektedir.

 
Absent; çeşitli bitkilerin damıtılarak fermante edilmesiyle elde edilen, alkol oranı yüksek bir içkidir. Rakıya benzer şekilde bir miktar su ilave edilip içilir.

Puzzle Künyesi:
Marka Adı: KS Games
Puzzle Adı: Kırmızı Gelincikler ve Papatyalar
Sanatçı: Van Gogh
Parça Sayısı: 500
Ölçü: 34x48cm
Üretim Yılı: 2010
Üretim Yeri: Türkiye/İstanbulwww.puzzleteacher.com                                                             @ Puzzle Master


0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status