Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » TÜRKİYE Stoklarına yeni girmiş puzzle'lar hakkında

TÜRKİYE Stoklarına yeni girmiş puzzle'lar hakkında

Yazar Puzzle Master on 7 Haziran 2013 Cuma | 23:33

TÜRKİYE Stoklarına yeni girmiş puzzle'lar hakkında 

Arkadaşlar,özellikle Jan Van Haasteren imzalı karikatür puzzle'lardan oluşan yepyeni Jumbo marka puzzle'lar Türkiye pazarına girmiş bulunmaktadır.Karikatür çizgi'den hoşlananlar bu seri ilginizi çekebilir.

Bunun dışında Clementoni,Castorland 'in yepyeni puzzle'ları da stoklarda...Türkiye'de henüz yeni bir marka olan, metal kutularıyla fark yaratan ve kataloğunda limitli üretimi olan ilginç puzzle'ları bulunan SCHMIDT marka puzzle'lar artık ülkemizde sevgili arkadaşlar..

Son olarak KS Games de kataloğunu yeniledi.Çok rağbet gören Kelebek etkisi ve Kaplumbağa Terbiyecisinin  2000 parçalısını da yeni kataloğuna ekleyen KS Games,usta puzzlecılar için zor puzzle diyebileceğimiz,ressam Ali Eminoğlu imzalı İstanbul temalı yağlıboya puzzle'larını da beğenimize sunmuş.

Bence KS Games,bu yepyeni puzzle'larla kataloğuna renk katmış arkadaşlar.Bu markalarla ilgilenenler,puzzle satışı yapan  sitelerde detaylı olarak inceleyebilirler.


www.puzzleteacher.com                                                              @ Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status