Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Ricordi Arte ''Galleria con vedute di Roma Antica'' 2000 parça

Ricordi Arte ''Galleria con vedute di Roma Antica'' 2000 parça

Yazar Puzzle Master on 17 Eylül 2013 Salı | 14:24

Ricordi Arte ''Galleria con vedute di Roma Antica'' 2000 parça
Sevgili arkadaşlar,4lü grup puzzle larımızdan ,sondan bir önceki olan Ricordi Arte 2000 parça Antik Roma Galerisi adlı puzzlemız da tamamlanmış bulunuyor.Puzzleları bitirsem bile zaman zaman,yayına hazırlamakta bazı gecikmeler yaşayabiliyoruz ......Bu puzzle aslında tamamlanmış,yayın sırasını bekliyordu.
Giovanni Paolo Pannini
Bu tür puzzlelarda postere bağımlı çalışıyorsunuz.Bu da zaman alıcı ve biraz yorucu oluyor haliyle.Posterde çok obje olduğu için,yerlerini tespit etmek için kutu elinizden düşmüyor.


Sanatçı hakkında kısa bilgi:
İtalyan ressam ve mimar Giovanni Paolo Pannini,eserlerinde çoğunlukla içinde bulunduğu mekanların tasvirini yapmıştır. "Roma Antigua" adlı eserini birçok puzzle'ın üstünde görmek mümkündür.Roma'da,şehrin antik eserlerini,kendine özgü stiliyle çizmiştir...


Roma manzaraları ile süslü resim galerilerini,hayali olarak gerçekdışı süslemeler yaparak çizmiştir.Ayrıca Papa Benedict gibi ünlü kişilerin portrelerini de yapmış ,Ressamlığının dışında,sarayların önde gelen dekoratörü olarak da çalışmıştır.Daha çok freskler üzerine çalışmalar yapmıştır.
Galleria con vedute di Roma Antica

Ricordi Arte Puzzle markası hakkında kısa bilgi: Türkiye pazarına giren iki İtalyan puzzle markasından biri olan Ricordi Arte (diğeri Clementoni) ile henüz tanışmayan puzzleseverler olabilir aramızda.Marka olarak biraz bahsetmekte yarar görüyorum arkadaşlar çünkü kalitesine güvendiğim bir markadır.Ricordi Arte,güzel sanatlar dalında puzzle üreten,pazar lideri olmuş,200 yıllık geçmişe sahip köklü bir İtalyan firmasıdır.Özellikle puzzle parçalarında yeniliğe giderek,3mmye kadar kalın parçalar üretmektedir.Sadece puzzlelar'da değil,puzzle'ı barındıran kutuları da lüks mukavvadan üreterek,kalın,sağlam kutular içerisinde puzzleları beğenimize sunmuştur.
1500 parça ve 2000 parça yan yana

Ürün portfoyüne her yıl 30 yeni eserler eklemektedir.Klasik tarzdan hoşlanan puzzleseverler,Ricordi Artenin kataloğunda dünyaca ünlü ressamların tüm meşhur eserlerini bulabilirler...


Ricordi Arte'nin kataloğuna bakarken kendinizi Louvre Müzesinde gezer gibi hissedebilirsiniz.


 
Sitemizi inceleyen takipçiler,daha önce de antik Roma Galerisi yaptığımı hatırlarlar.
Önceki yaptığım galeri 1500 parçaydı,bu seferki 2000 parçalı.Bu iki Galerinin kesimleri birbirinden tamamen farklı tabi.

Daha önce kendim için yaptığım 1500 Parça   Ricordi Arte Galleria con vedute di Roma Antica/Antik Roma Galerisi sitemizin Satılık puzzle'lar bölümünde alıcısını beklemektedir.
Ricordi Arte 2000 parça Antik Roma Galerisi


Puzzle Künyesi:
Marka Adı: Ricordi Arte
Seri: Standart
Puzzle Adı: Galleria con vedute di Roma Antica/Antik Roma Galerisi
Sanatçı: G.P.Pannini
Parça Sayısı: 2000
Ölçü:70x100cm
Üretim Yılı: 2006 

Üretim Yeri: İtalyawww.puzzleteacher.com                                                                   @ Puzzle Master

2 yorum :

  1. Elinize sağlık çok güzel olmuş. Çok heybetli bir duruşu var. Bu markayı daha önce denememiştim, ama baskı kalitesi yüksek gibi görünüyor. Denemeye değer... Anlatımınız için teşekkürler :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkürler...Ricordi Arte'yi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.İtalya'nın kendi içinde en iyi markası bence.

      Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status