Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Educa Neon Puzzle Boğaziçi Köprüsü 1000 Parça

Educa Neon Puzzle Boğaziçi Köprüsü 1000 Parça

Yazar Puzzle Master on 24 Şubat 2014 Pazartesi | 20:41

Educa Neon Puzzle Boğaziçi Köprüsü 1000 Parça

Sevgili arkadaşlar,neon puzzleları özlemiştik.Yeni gelen puzzlemız İzzet Keribar imzalı Educa Neon serisinden 1000 parça Boğaziçi Köprüsü.İstanbul temalı puzzlelar her zaman çok ilgi görüyor.

Bu puzzle'mız da tamamlandığında ışıl ışıl olacak.Karanlıkta parlama özelliği olan Neon puzzle'lardan birini daha arşivime aldığım için mutluyum.

Educa Neon Seri Boğaziçi Köprüsü 1000 parça

Arkadaşlar gelen küçük parçalı puzzleları her zaman öne alıyorum çünkü bunlar zamanımı almıyor.
Educa boğaziçi köprüsü de yapımı devam eden çok parçalı puzzle'lara verdiğim kahve molalarının arasında kısa sürede tamamlanıp sahibine gönderilecek. 

Elimde sırasını bekleyen puzzlelar oldukça fazla...Belli bir zaman çizelgesiyle ve disiplin içerisinde son derece yoğun bir tempoyla çalışmaktayım, bekleyen arkadaşlara teşekkür ediyorum..

www.puzzleteacher.com                                                                 @ Puzzle Master

4 yorum :

 1. Benzer temayı daha önce de yapmıştınız diye hatırlıyorum. Molaları değerlendirmek için güzel bir atıştırmalık :) Kolay gelsin...

  YanıtlaSil
 2. evet çiğdem hanımcım,daha önce iki kez ks gamesden neon olmayan boğaziçi yaptım.bu 3.oldu..marka farklı olsa da..teşekkürler..

  YanıtlaSil
 3. Kesinlikle katılıyorum ki 1000 likler sizin için atıştırmalık oluyor.Ben 1000 parçayla başladım puzzle yapmaya.Önce çok telaşlanmıştım,bitiremem diye.Yoğun iş hayatı ve çocuklar da olunca ilk puzzle ı 3 haftada tamamlamıştım.Daha sonra bunu diğer 1000 likler ve 1500 ler takip etti.Tabi daha kısa sürelerde bitiyor artık.Ama tabi ki sizin hızınıza erişmek mümkün değil.Hızınız ve başarınız daim olsun. Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hoşgeldiniz,sözleriniz bana daha çok enerji veriyor önümdeki puzzleları yapabilmek için....siz daha büyük bir iş başarıyorsunuz aslında,iş hayatı,aile hayatı,sorumluluklar... ve arta kalan kısacık zamanda hobinize sarılma keyfi....tebrik ederim gönülden...

   Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status