Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » PuzzleTeacher World Puzzle Days Çekilişi Sonuçlandı..!!

PuzzleTeacher World Puzzle Days Çekilişi Sonuçlandı..!!

Yazar Puzzle Master on 4 Mart 2015 Çarşamba | 09:12

PuzzleTeacher World Puzzle Days Çekilişi Sonuçlandı..!! 

Sevgili puzzleseverler,sizlerin uzun süredir puzzleteacher nerelerde? yazılarınızı  özledik dediğinizi duyar gibiyim.
Hemen açıklayalım efendim: .Biliyorsunuz geçtiğimiz ocak ayında start verdiğimiz World puzzle days (WPD) 28 Şubatta sona erdi."World Puzzle Days" Tüm dünyadan puzzle tutkunlarının biraraya gelerek tek çatı altında birleştirdikleri her puzzle parçasıyla eğlenceli saatler geçirdiği, gönüllü puzzleseverlerin katkılarıyla toplanan bağışların 3.dünya çocuklarının bir veya birkaçının yaşam şartlarını iyileştirmek için kullanıldığı dünya puzzleseverlerinin buluştuğu bu yıl 3. düzenlenen bağımsız bir organizasyondur.
Tüm dünyadan toplam 333 oyuncunun oynadığı puzzle etkinliğinde 64 kişi Türkiye'den katılarak "Türk Puzzle gücünü" tüm dünyaya gösterdi...Türkiye ayağının moderatörlüğünü bizzat yürüttüğüm bu eğlenceli etkinlikte Türk puzzle gücü iki ay boyunca 135 adet
puzzle yaptı.
Oyuncularımız toplamda 270 bin parça puzzle birleştirdi.Wpd'nin ayrıntılı istatistiklerini bir sonraki yazımızda vereceğiz.

Wpd yolculuğuma çıkarken kafamda tek bir hedef vardı,yerli üretimlerimizi tüm dünyaya tanıtmak,ülkemizin puzzle sevgisini göstermek ve Türk puzzle markalarını akıllara yerleştirmek.


WPD 2013'de sadece 4 kişi,WPD 2014'de sadece 6 kişinin kayıtlara geçtiğini düşünürsek, bu sene 64 kişinin tek yürek olarak oynaması bizler için büyük onur ve kıvanç kaynağı oldu.


Wpd etkinliğini ülkemizdeki yerli puzzle markalarını ve temalarını dünya puzzleseverlerine tanıtmak için bir fırsat olarak düşünüp Türk katılımcıların yerli markalarla etkinliğe katılmasını rica ettim.


Katılımcı arkadaşların neredeyse tamamı bu ricamı kırmayıp ellerinde mevcut olan yabancı marka puzzle'larını bir kenara kaldırıp, amacımıza uygun yerli markalarımızdan siparişler verdiler.


64 aktif Türk oyuncuyla markalarımızı üst sıralara taşıyarak hedefe ulaştık.
Veeee hepimiz çok çalıştık,yorulduk.şimdi ödülleri toplama zamanı.:-)

puzzleteacher.com, ülkemizin önde gelen 5 Puzzle firmasının sponsorluğunda,WPD etkinliğinde yerli puzzle tercih ederek  tamamlayanlara dev bir puzzle çekilişi gerçekleştirdi.

Çekilişe katılmak için gerekli şartlar şöyleydi:
WPD onayı alıp sayıma giren yerli 2000 veya 4000 parça  puzzle tamamlayan 50 oyuncu Çekilişe girmeye hak kazandı.Ve oyuncular yaptıkları her 2000 parça için bir bilet hakkı,her 4000 parça için 3 bilet hakkı aldı.

10.000 ve üzeri birleştirenlerin çekiliş hakkı 4 ile sınırlandırıldı.

Hediye Puzzle Çekilişimizde bizlere destek veren markalarımız ve hediyelerimiz:

Anatolian   :4 kutu
Art puzzle :4 kutu
KS Games   :4 kutu
Gold puzzle:4 kutu
Piatnik puzzle&Özensan: 4 kutuyla çekilişimize katıldı.

Bunun dışında Wpd de oynayan yaşları 5 ile 17 arasında değişen çocuk ve gençlerimize toplam 6 adet puzzle,Perre Anatolian Group ve Ks Games desteğiyle çekilişsiz olarak gönderilecektir.
WPD katılan Türk oyuncularımıza sponsorlarımızın katkılarıyla etkinlik içinde ve çekilişlerimiz sonucunda kazanılan 30 kutu puzzle hediye olarak gönderilecektir.

Desteklerini esirgemeyen tüm yerli markalarımıza ve Piatnik Türkiye distribütörü Özensan firmasına ,hızlı ürün temini konusunda wpd oyuncularının her an yanında olan puzzlecanavarı.com Oğuz Aydın'a oyuncu arkadaşlarım ve puzzleteacher.com adına çok teşekkür ediyorum.

 "Bizlerde yerli puzzle markalarımıza destek olalım puzzle alışverişlerimizi sepetimize yerli bir marka dahil etmeden tamamlamayalım"
http://youtu.be/NexwmcAUcGI
Şimdi dilerseniz hep birlikte çekiliş videomuzu izleyelim.

Şansınız bol olsun arkadaşlar ..!!

Oyuncu isimlerinin yanında yer alan "a,b,c,d" harfleri çekiliş haklarını temsil etmektedir.

 
www.puzzleteacher.com                                                               @ Puzzle Master

2 yorum :

 1. Hocammmmm canım hocammm
  WPD Türkiye ayağını o kadar iyi yönettiniz ki size kucak dolusu saygılarımı sunuyorum :) Emeğinize yüreğinize sağlık, iyi ki varsınız. Kazananların arasında olmak ise benim için ayrıca çok büyük mutluluk. Bu çekilişe katılan/sponsor olan değerli puzzle firmalarımıza burdan sonsuz teşekkürler. Herşey çok güzel çok keyifliydi. Darısı WPD 2016 nın başına :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Banu Hanımcım,bu sözlerinizle tüm WPD yorgunluğum uçtu gitti....çok çok teşekkürler.Desteklerinizi esirgemeyiniz efendim..

   Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status