Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , , » Türkiye İkinci Puzzle Hız Yarışması Başlıyor..!!

Türkiye İkinci Puzzle Hız Yarışması Başlıyor..!!

Yazar Puzzle Master on 9 Mart 2016 Çarşamba | 16:13

Türkiye İkinci Puzzle Hız Yarışması Başlıyor..!!
 
Sevgili puzzleseverler,sizlere çok güzel bir haberim var.
"Puzzle Dikkat ve Sabır İster Biz İse Hız!"sloganıyla geçen yıl ilk kez düzenlenen, birinci Türkiye Puzzle hız yarışmasının devamı geliyorrr!!! 
PuzzleTeacher olarak 5 saat 34 saniyelik sürede 1000 parça puzzle'ı tamamlayıp birincilik  ünvanı aldığım 1. Türkiye puzzle hız yarışmasının,ikincisi yaklaşırken yeniden tatlı heyecanlar bizleri bekliyor.

 


 2. TÜRKİYE PUZZLE HIZ YARIŞMASI ön elemeleri ve seçmeler 20 Mart 2016'da Torium alışveriş merkezinde yapılacak olup, yarışmanın finali 27 mart 2016'da KATS Sahne'de gerçekleştirilecektir.
Puzzle hobisini seviyor kendinizi yeterince dikkatli,hızlı ve iddialı buluyorsanız sizleri, İstanbul’da düzenlenecek olan  organizasyona bekliyoruz.


Engin Çelik anısına geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Türkiye Puzzle Hız yarışması'nın katılım koşulları ve kuralları bu sene birazcık değişti arkadaşlar.

Hız yarışmasının ikincisi geçen seneden farklı olarak ön elemeli yani iki aşamalı olarak yapılacaktır.
Yarışmanın seçmelerine katılım noktası İstanbul Torium AVM'dir.
İstanbul dışında ikamet ediyor olabilirsiniz,bu sizi engellemesin içinizdeki puzzle aşkının sesini dinleyin ,puzzle'ın birleştirici gücüne inanan puzzleseverlerin aynı çatı altında buluşmasına vesile olacak bu eğlenceli etkinliği kaçırmayın.

Yarışmaya katılmak isteyenler
başvuru formu,katılım koşulları ve yarışma kurallarınının ve detayların yer aldığı www.turkiyepuzzle.com adresinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ayrıca yarışmayı “2. Türkiye Puzzle Hız Yarışması" facebook adresinden takip edebilirsiniz.
Her yıl düzenlenerek geleneksel olmaya aday olan bu eğlenceli etkinliğin gerçekleşmesi için gösterdiği özverili ve kararlı çabalarından dolayı Pelin Çelik hanıma ve Özensan A.Ş ye teşekkürler.


www.puzzleteacher.com                                                                        @ Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status