Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » Educa ''Life'' 24.000 Parça

Educa ''Life'' 24.000 Parça

Yazar Puzzle Master on 30 Nisan 2013 Salı | 01:10

Educa "Life" 24.000  Parça

Educa'nın 2007-2010 yılları arasında dünyanın en büyük puzzle rekorunu elinde tuttuğu "Life" adlı 24.000  parçalı puzzle'ı dünyadan çeşitli kimseler tarafından yapıldı.

Bunlardan birisi de basına yansıyan haberleriyle,Amanda Warrington.Amanda'yı diğer puzzlecılardan farklı kılan şey,24.000 parçayı tutkalla direkt duvara yapıştırarak yapması.Kutulu hali 12kg gelen bu puzzle'ın yapım süresi tam 17 ay sürmüş.Puzzle'ın boyutları,4.2mx1.5m.

Amanda ve 24.000 Educa Life
50 yaşındaki Amanda,daha önce en az 50 puzzle bitirdiğini ama favorilerinin her zaman zor puzzle'lar olduğunu vurgulamış.Tüm zamanlı bir işte çalışan Amanda,hergün en az 30 dakikayla 1 saat arasında puzzle yaptığını,bazı zamanlar sabahın ilk saatlerine kadar puzzle başında durduğunu ifade etmiştir.
 
Kendisine "bağımlıyım ben" diyerek,bazı arkadaşlarının da kendisini anlamadığını hatta deli olduğunu düşündüklerini,halbuki nasıl bir sabıra sahip olduğunu düşünemediklerini ifade etmiştir.Amanda için tek bir sorun var şimdi.

"Eğer burdan taşınırsam duvarı da yanımda götüreceğim"diyor.www.puzzleteacher.com                                                            @ Puzzle Master

3 yorum :

 1. :)) Evi satın alması gerektiğini düşünüyorum. Çok estetik duruyor. Üstadım sizdende bu puzzle'ı yapmanızı bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili tanrıçam,ben de bu puzzle'ı tamamlama hayalleri kuruyorum...Birgün inşallah..

   Sil
 2. aah ah bende... ancak şimdiden para biriktirmeye başlamalıyım :)

  YanıtlaSil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status