Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » Clementoni ''Springs Naturally'' 1500 Parça

Clementoni ''Springs Naturally'' 1500 Parça

Yazar Puzzle Master on 10 Nisan 2013 Çarşamba | 18:38

Clementoni ''Springs Naturally'' 1500 Parça

Clementoni papağanlar 1500 Parça, 2007 yılında satın alıp yaptığım mükemmel renklere sahip bu puzzle parlak ,çok canlı ve kaliteli parçalardan oluşuyor Clementoni High Quality collection serisinden.

Clementoni "Springs Naturally" 1500 parça


Puzzle Künyesi:
Marka Adı: Clementoni
Seri: Fantasy serisi
Puzzle Adı: Springs Naturally
Sanatçı: -
Parça Sayısı: 1500
Ölçü: 60x84cm
Üretim Yılı: 2007
Üretim Yeri: İtalya
www.puzzleteacher.com                                                               @ Puzzle Master


5 yorum :

 1. şimdiye kadar bir sefer hediye olarak puzzle aldım :( eşinizde olsa sürekli hediye puzzle alanınız olması ne güzel :)

  YanıtlaSil
 2. ooo...benim cici eşim beni çok düşünür sağolsun,özel gün olsun-olmasın bana her zaman çok istediğim puzzleları bir anda alarak beni şaşırtır.Bence puzzle hediye olarak almak ve hediye etmek çok güzel bir olay.Evinde düzenli olarak puzzle yapıp,sonradan bunları özenle çerçeveletip,sevdiklerine ziyarete giderken yaptığı puzzleları ev hediyesi olarak götüren arkadaşım var mesela.şimdiye kadar bir sefer hediye ettiniz ya,ikincisini de benle yaşayabilirsiniz.Memnuniyetle sizden gelecek bir hatırayı kabul ederim...hahahaha...peşin peşin hediye istemek böyle birşey olsa gerek...Aman melekçim,ben latife yaptım..Sözlerimi yanlış anlamayınız.

  YanıtlaSil
 3. hahaha... Ne hoş bir latife bu böyle :D yinede belli olmaz tabi :)
  Kendimi yanlış ifade ettim sanırım hediye puzzle almadım derken bana hediye olarak puzzle alan olmadı demek istemiştim :D İstanbul'dan tutunda Kocaelinden Bandırma'ya pek çok eşe dosta tarafımdan itinayla yapılıp çerçevelenmiş puzzle gönderilmiştir :) sevdikerime yıllarca her baktıklarında beni hatırlayacakları böyle nadide hediyeler vermek beni çok mutlu eder ve duygulandırır.. yani o arkadaşınızla benzer yanlarımız var anladığım kadarıyla :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o zaman hemen olayı tersine çeviriyorum ve siz benden hediye olarak puzzle'ı bekleyin diyorum...(baltayı taşa vurmak bu olsa gerek,beklerken,alıcı durumuna düşmek...hahahaha...ay çok hoşuz valla..)

   Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status