Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » Ravensburger ''Espresso-Mokka'' 500 Parça

Ravensburger ''Espresso-Mokka'' 500 Parça

Yazar Puzzle Master on 15 Nisan 2013 Pazartesi | 01:05


Ravensburger ''Espresso-Mokka'' 500 Parça

Sadece evlerde değil,pastane,cafe,mutfak gibi ortamlarda dekor süsü olarak tarz yaratabileceğiniz Kare formatında konsept bir puzzle.
Bol köpüklü kahve sevenler,bu puzzle tam size göre,Ravensburger şahsen hayran olduğum o bilindik katı Alman kurallarını teknolojiyle birleştiren dev bir firmadır.

Benzersiz Premium Softclick Teknolojisini kullanarak puzzle dünyasında bir çığır açmıştır.Ravensburgeri farklı yapan da bu teknolojidir.

Ravensburger Espresso mokka 500 parça

Teknolojiyi kısaca anlatmak gerekirse,Her bir puzzle parçası tektir,çünkü elle tek tek çizilmektedir.bir parça diğerine asla benzemez.El yapımı kesme bıçaklarıyla daha güçlü,daha kalın kartonlar üretiyor ve dolayısıyla süper uyumlu toz bırakmayan yumuşakça birbirine geçen parçalar üretiyor.

Bir parçayı doğru yere koyduğunuzda klik sesini adeta duyabiliyorsunuz.Kalitelidir ve mükemmel bir şekilde yerine oturur.

Ravensburgerde asla iki parça birbirine benzemez...Çünkü tek tek elle çizildiğinden dolayı her parçanın ,eşi benzeri olmayan şekli vardır.Tamamen eksiksiz biçimde kesim,özel dizayn edilmiş el yapımı kalıplarla,parçaların mükemmel birbirine geçişini garantilemektedir. Espresso mokka 500 parça ,Ravensburger

Puzzle Künyesi:
Marka Adı: Ravensburger
Seri: Kare Format
Puzzle Adı: Espresso
Sanatçı: Gerold Como
Parça Sayısı: 500
Ölçü:50x50cm
Üretim Yılı: 2008
Üretim Yeri: Almanya 


 
www.puzzleteacher.com                                                                    @ Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status