Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Ravensburger Türk Sanat Eserleri Puzzle Serisini Tanıttı

Ravensburger Türk Sanat Eserleri Puzzle Serisini Tanıttı

Yazar Puzzle Master on 30 Nisan 2013 Salı | 01:33

Ravensburger yeni ürünü Türk Sanat Eserleri Puzzle serisini tanıttı

Adore Oyuncak’ın distribütörlüğünü yaptığı, Alman puzzle şirketi Ravensburger,2 Nisan Salı 2013 günü,yepyeni koleksiyonunu,Sub Hotel’de tanıttı.


Ünlü ressam Hamit Görele ve Türkiye’nin başarılı fotoğraf sanatçılarından İzzet Keribar’ın eserlerinden oluşan Türk Sanat Eserleri puzzle koleksiyonu ilk kez basın mensuplarının karşısına çıktı.


 

Türkiye’de yerelleşmeye önem veren ve bunun ilk adımı olarak Osmanlı Klasikleri puzzle serisini çıkaran, Dünya’nın en büyük puzzle firması Ravensburger, bu seride yakaladığı başarıyı yeni koleksiyonuna da taşımakta iddialı.

Bu amaçla yola çıkan Ravensburger Türkiye’nin önemli sanatçılarından ressam Hamit Görele ve başarılı fotoğraf sanatçısı İzzet Keribar’ın eserlerinden oluşan Türk Sanat Eserleri koleksiyonu ile puzzle severlerin karşısına çıkıyor. 

Adore Oyuncak Genel Müdürü Esin Yürür’ün ev sahipliğinde gerçekleşen basın kahvaltısında fotoğraf sanatçısı İzzet Keribar ve ressam Hamit Görele’nin oğlu Mustafa Görele, puzzle haline gelen eserleri değerlendirdiler.

Türk Sanat Eserleri puzzle koleksiyonu

Adore Oyuncak Genel Müdürü Esin Yürür şöyle ifade etti: “Ravensburger’in en yeni serisi olan Türk Sanat Eserleri koleksiyonunu bugün basın mensupları ile tanıştırdık. Bu bizim için heyecan verici bir olay. Ayrıca belirtmek isterim ki Ravensburger ileriki yıllarda farklı sanat dallarına ait motiflerle koleksiyonu genişletmeyi hedefliyor.” 
 
www.puzzleteacher.com                                                                 @ Puzzle Master
 

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status