Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » Anatolian Anneler Gününe Özel Puzzle Serisi

Anatolian Anneler Gününe Özel Puzzle Serisi

Yazar Puzzle Master on 26 Mayıs 2013 Pazar | 02:03

En güzel çiçekler anneler için puzzle oldu!
Anatolian Puzzle anneler gününde anneleri unutmadı
Arkadaşlar,geçtiğimiz günlerde sevgili annelerimizin ellerini öptük,birçoğumuz hediyeler,çiçekler aldık.Anneler gününde hediye alamayanlar,ya da farklı bir hediye arayışına girenler,puzzle firmaları her yıl,anneler günü için koleksiyonlarını ön plana çıkartıyorlar.

Hayal Çiçekleri

Perre-Anatolian Grubu, gerçek çiçek demeti hissi veren ünlü tabloları puzzle’a uyarlarak Anneler Günü için farklı bir hediye arayışında olanların beğenisine sundu. Fiyatların 19 ile 54 TL arasında değiştiği özel ‘Anneler Günü Puzzle Koleksiyonu’na çeşitli alışveriş sitelerinden ulaşılabiliyor.


 “Aile Hazineleri, Hayal Çiçekleri, Buket, Çin Porseleni, Sepetteki Bahar” adlı tablolardan oluşan özel ‘Anneler Günü Puzzle Koleksiyonu’nda natürmort tablolar gerçek birer çiçek demeti hissi veriyor.. 

Perre-Anatolian Puzzle’ın 13 Mayıs Anneler Günü için hazırladığı canlı renkleriyle dikkat çeken bu özel koleksiyonda puzzle fiyatları 19 ile 54 TL arasında değişiyor....


www.puzzleteacher.com                                                                        @Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status