Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » Educa ''Guernica 3000 Parça'' Üçüncü Guernica Macerası

Educa ''Guernica 3000 Parça'' Üçüncü Guernica Macerası

Yazar Puzzle Master on 29 Mayıs 2013 Çarşamba | 23:47

Educa 'Guernica 3000 Parça' Üçüncü Guernica Macerası

Arkadaşlar;
Bugün güne farklı bir heyecanla  başladım. Nedir  bu heyecan diye sorarsanız,bir puzzle tutkunu için bu heyecanın ne olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek.

Heyooooooooo!!! Bugün elime benden tamamlanılması istenen bir Picasso Guernica daha ulaşmış  bulunmaktadır....Guernica maceralarıma bir yenisi daha eklenmiş oldu..:-) İzmir ve Ankara'dan gelen Guernicalardan sonra,bu Guernica da Ankara'dan  geldi.


Tamamlanmayı bekleyen Guernica

Yaklaşık 2 yıldır puzzle halısına sarılı vaziyette,sadece çerçevesi tamamlanmış olarak duran Guernica,tarafımdan tamamlandıktan sonra heyecanla bekleyen sahibine ulaştırılacak.

Bana yeniden Guernica heyecanı yaşatan puzzleseverime çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah çerçeveletilmiş tablo halini de göreceğiz arkadaşlar.
Yapımına bugün başlıyorum.Yapım aşamaları detaylandırılacaktır.

İlgilenenler Site üzerinden takip edebilirler.

İz bırakanlar bölümünde bana gelen iki Guernica arasındaki belirgin farkları yazdım Tamamen Educa'nın bıçak değiştirmesinden kaynaklı olan bu durum,O zaman için beni oldukça şaşırtmıştı.
Çünkü Educa, genelde tek tip düzenli kesimiyle bilinir ve hala da o karakteristik kesimini kullanır. Farkları buradan okuyabilirsiniz.

Yine iz bırakanlar bölümünde, Puzzle Kariyerimin en zor Puzzle Educa Guernica 3000 Parça başlıklı yazımda,Guernica tablosunun ne anlattığı,nasıl ortaya çıktığı ve zorluklarından bahsettim.

Sizden gelenler bölümünde ise,Guernica tablosunun orjinal halinin hangi müzede sergilendiği ile ilgili bilgiler ve müze fotoğrafı bulacaksınız.


www.puzzleteacher.com                                                            @ Puzzle Masterwww.puzzleteacher.com                                                                     @ Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status