Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » Perre Anatolian Puzzle ile Istanbul Boğazında yelken yarışları

Perre Anatolian Puzzle ile Istanbul Boğazında yelken yarışları

Yazar Puzzle Master on 26 Mayıs 2013 Pazar | 01:12

Sıcaktan Bunalanlara Boğaz’ın Serinliğini Hissettirecek Puzzle!
 
Perre-Anatolian Puzzle,

Kavurucu sıcaklardan bunalan puzzleseverlere özel bir çalışma yaparak İstanbul Boğazı’nın masmavi sularında düzenlenen yelken yarışlarını puzzle’a taşıdı. Kendinizi Boğaz’ın serin sularında hissedeceğiniz bu özel seriye  çeşitli satış sitelerinden ulaşılabilir.Perre-Anatolian Puzzle, Boğaz’ın masmavi sularını ve havasını puzzle’a taşıyarak kavurucu sıcaklarla mücadele eden puzzleseverlere kendilerini yine Boğaz’ın serin sularında hissedebilecekleri bir sürpriz yaptı. İstanbul Boğazı’nda gerçekleşen yelken yarışlarının özel bir helikopterle havadan çekimlerini yaptıran ve İstanbul’un güzellikleriyle biraraya getiren Perre-Anatolian Puzzle, sektöründe de bir ilki gerçekleştirmiş oldu. 
 
yelken yarışları
Fotoğrafçı Şefik Bayram ile 8 kişilik ekibi tarafından yapılan çekimlerle hayata geçirilen ve Yelken Yarışları’nın da yer aldığı puzzle serisi, Perre-Anatolian Puzzle’ın 2013 koleksiyonunda yerini aldı.

İstanbul Boğazı’nın masmavi suları’yla renklenen koleksiyon, sıcaktan bunalan ve evde hoşça vakit geçirmek isteyenlerin ilgi odağı olmaya aday.
Perre-Anatolian Puzzle Boğazda Yelken Yarışları
www.puzzleteacher.com                                                                        @Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status