Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » Tamamlanan 3.Guernica da sabırsızlıkla bekleyen sahibine gönderildi

Tamamlanan 3.Guernica da sabırsızlıkla bekleyen sahibine gönderildi

Yazar Puzzle Master on 25 Haziran 2013 Salı | 15:29


 Educa Guernica 3000 Parça - 3

Sizlerden gelen 3.Guernica da sabırsızlıkla bekleyen sahibine gönderildi..
 
Bugüne kadar elime 5 kutu Guernica geçti,kesinlikle şunu söyleyebilirim ki, beş kesim de birbirinden farklıydı..Ankara'dan ilk gelen Guernica hala gözümde
bıçak kesimi olarak en zorudur .

Bana göre puzzle'ı zor yapan unsurlar,parça sayısının azlığı veya çokluğu değil,puzzle'ın kesim tarzı ve poster temasıdır.


Bu ay içinde Guernica ile birlikte önümde  açık olan 4 farklı puzzle'ı, dönüşümlü olarak yapmaktaydım, ay içinde eş zamanlı olaral dört puzzle'da tamamlandı gönderildi.

Sizden gelenler bölümünde bahsettiğim ,6000 parça Heye "Bodnant Garden'ı" da diğer dört puzzle'la aynı zamanda  tamamladım.

Guernica'nın siyah beyaz oluşu,fazla renk barındırmaması,kesim tarzı,bir parça'nın 5 farklı yere "cuk" diye oturması,asimetrik olması gibi sebeplerden dolayı Guernica gerçekten zordur arkadaşlar.

Aşağıdaki fotoğraflarda,değişik tarihlerde Ankara'dan gelen iki  ayrı Educa 3000 parça Guernica arasındaki kesim farklılıklarını görebilirsiniz.

İlk sırada zor bıçak izine sahip guernica. diğer fotoğraf 3.tamamladığım guernicaya aittir.

Puzzle kariyerimin en zor puzzle'ı olarak bahsettiğim birinci versiyon Guernica'daki asimetrik kesimler ile,ilki kadar çok zor olmasa da yine zor diyebileceğim,Ankara'ya yeni gönderilen Guernica'daki normal simetrik kesimleri inceleyebilirsiniz.

İlk yaptığım guernica ve 3. yaptığım guernica arasındakifarkları birleşim noktalarında görebilirsinizwww.puzzleteacher.com                                                               @ Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status