Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » Heye Forgotten serisi ''Boat'' 2000 parça

Heye Forgotten serisi ''Boat'' 2000 parça

Yazar Puzzle Master on 24 Temmuz 2013 Çarşamba | 21:58

Heye Forgotten 'Boat' 2000 parça

Bu sefer gelen puzzle'ımız fantastik dünyalara hayat veren Cris Ortega imzasını taşıyor.
sizinde bildiğiniz gibi ben bugünlerde elimde yapımı devam eden puzzle'a tüpsüz dalış yapıyorum 6000 parça clementoni deniz dünyası beni içine çekti bırakmıyor. :-)

80 doğumlu İspanyol sanatçı,özellikle Heye marka puzzle'ların fantastastik temalarına ev sahipliği yapıyor.

Heye Forgotten 'Boat' 2000 parça

Bunlardan biri de şu an elimde olan 2000'lik Forgotten Serisinden "Boat" adlı puzzle.

Tabi bu puzzle'ımız biraz bekleyecek sırasını arkadaşlar,deniz altı dünyasından çıkıp fantastik dünyaya giriş benim için heyecan verici olacak,iki puzzle'ın temaları da çok severek yaptığım görsellerden oluşuyor, biran önce başlamak ve sonuçları sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.


www.puzzleteacher.com                                                                     @ Puzzle Master

4 yorum :

 1. Sizi hayretler içerisinde takip ediyorum inanın. Elinizde henüz tamamlanmayı bekleyen 6000'lik ve oldukça zor bir puzzle varken yeni bir 2000'lik geliyor... Bu da çok kolay olmasa gerek. Ve siz yeni bir dünyaya dalacağınız için heyecan duyuyorsunuz. Yani ben de heyecanlanırdım ama elim ayağıma dolaşırdı, nasıl yetiştireceğim diye :) Maşallah diyorum... Kolay gelsin... 6000'liğin güzel haberlerini ne zaman alacağız?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de kendime hayret ediyorum merak etmeyin,aynı duyguları paylaşıyoruz.6000'lik devam ediyor,yarıladığımda bir ara haber yapmak istiyorum açıkcası...Hele bi boğulmadan çıkalım denizden...

   Sil
 2. Sen iyi yüzüyorsun sevgili Puzzle Master boğulmazsııııın alnının akıyla 6000i de 2000i de devirirsin =) Nice 2000lerin 6000lerin olsun inşallah =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. arada bir su yutuyoruz ama olsun...Sizlerin pozitif enerjisi olduktan sonra,ben su üstünde kalırım sevgili takpçilerim benim...Hepinizi kucaklıyorum derinden...

   Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status