Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » Anatolian Yeni Koleksiyonuyla 2014 Sezonunu Açtı

Anatolian Yeni Koleksiyonuyla 2014 Sezonunu Açtı

Yazar Puzzle Master on 30 Eylül 2013 Pazartesi | 00:27

Anatolian Puzzle Yeni Koleksiyonuyla 2014 Sezonunu Açtı

İstanbul'dan Antalya'ya, Efes'ten Çanakkale'ye kadar Türkiye'den ilgi çekici alanlarını puzzle'a uyarlayarak özellikle yurtdışında büyük ilgi gören puzzle koleksiyonları hazırlayan Perre-Anatolian'ın 2014 koleksiyonunda ise alacakaranlıkta Kız Kulesi, Sultanahmet ve Konya'nın yanı sıra Paris'in simgesi Eyfel Kulesi de var..!

Türkiye'nin ilk puzzle üreticisi Perre-Anatolian, Türkiye'nin tarihi ve turistik yörelerinin çekimleriyle oluşturduğu özel koleksiyonlarıyla turizm sektörünün tanıtım elçisi gibi oldu. İstanbul Sultanahmet'ten Edirne'ye, Antalya'dan Efes'e, Çanakkale'den Konya'ya kadar Türkiye'nin tarihi ve turistik alanlarının çekimlerini yaparak puzzle haline getiren Perre-Anatolian, puzzle koleksiyonuyla adeta Türkiye turu attırıyor. 

Fotoğraf sanatçısı Şefik Bayram ve ekibinin objektifinden yansıyan karelerle oluşturulan Perre-Anatolian 2014 yeni puzzle koleksiyonunda ayrıca Paris'in ünlü simgesi Eyfel Kulesi'nin çekimlerinin bulunduğu puzzle'da yer alacak.
 

Anatolian 2014 puzzle koleksiyonu için ise Sultanahmet, Konya, İstanbul Kız Kulesi ve Eyfel Kulesi'ni gündeme aldıklarını vurgulayan Karlar, şunları söyledi: 

"Paris'teki çekimlerimiz 8 gün sürdü ve Eyfel Kulesi'nin hem gece hem de gündüz muhteşem görüntülerini yakaladık. İstanbul Kız Kulesi'ni de alacakaranlıkta görüntüleyerek 2014 için çok özel bir puzzle koleksiyonunu hazırladık.

2012 yılından beri yaptıkları özel çekimlerle Türkiye'nin tarihi ve turistik yörelerini puzzle koleksiyonlarına taşıdıklarını ve bu puzzle'ların özellikle yurtdışı pazarlarda büyük ilgi gördüğüne dikkat çeken Perre-Anatolian Genel Müdürü Hakan Karlar, "Bu çekimleri geleneksel hale getirdik ve her yıl bu profesyonel çekimler için Moda markalarının yaptığı gibi önemli bütçeler ayırıyor ve puzzle koleksiyonları hazırlıyoruz. İstanbul Kız Kulesi'nden Sultanahmet'e, Efes'ten Antalya'ya puzzle koleksiyonumuza yansıyan kareler yabancılara adeta mini bir Türkiye tanıtımı oluyor" dedi.

"Koleksiyon yakında satışa sunulacak."

www.puzzleteacher.com                                                             @ Puzzle Master

8 yorum :

 1. Bakalım diğer markaların 2014 koleksiyonu nasıl olacak... Özellikle Ravensburger yine Türkiye'ye özel bir koleksiyon üretecek mi merakla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet,ben de çok merak ediyorum...Göreceğiz bakalım yeni sezon puzzleları.

   Sil
 2. =))) Ne güzel bir haber bu teacherım benim =)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili zuzum,tüm puzzleseverler için yeni haberlerde buluşmak ümidiyle...

   Sil
 3. bayıldım bu habere :)) Hatta kutunun üstünde ki resme bile bittim İnşallah diger markalarında 2014 modellerini şimdiden cooook merak ediyoruuum :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet hakikaten fotoğraftaki puzzle çok güzel.ben de merakla bekliyorum yeni kataloğu.

   Sil
 4. Anatolian 2014 koleksiyonunu inceledim gerçekten başarılı darısı diğer markaların başına :)

  YanıtlaSil
 5. Amin diyelim...puzzle firmalarından yenilikler beklediğimizi de burdan duyurmuş olalım.

  YanıtlaSil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status