Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Clementoni ''Swinging Princess'' 1000 Parça

Clementoni ''Swinging Princess'' 1000 Parça

Yazar Puzzle Master on 22 Kasım 2013 Cuma | 16:44

Clementoni ''Swinging Princess'' 1000 Parça

Sevgili arkadaşlar; çizgi film sever misiniz? Kim sevmez ki? Bugün sizleri taa çocukluğunuza götürerek,biraz da eğlenerek farklı bir temadan bahsetmek istiyorum.

Mini mini bir kızımızın süslü odasını daha da renklendirecek olan bu puzzlemızın adı "Swinging Princess" Clementoni Disney serisinden 1000 parça. salıncaktaki prensesler olarak da Türkçe'ye uyarlayabiliriz.

Puzzle geldiğinde hediye olacağından dolayı biraz acileyeti vardı.
Malumunuz bendeniz son günlerde ağır temalı çok parçalı puzzlelarla meşguldüm,iç açıcı temasıyla benim için değişiklik oldu,yaparken çok eğlendim...Puzzle posterini,Disney karakterleri oluşturuyor.

 Clementoni 1000 parça Swinging PrincessPrenses Ariel
Hadi biraz Posterdeki sırayı bozmadan bu sevimli prenseslerden bahsedelim:


Küçük Deniz Kızı Ariel-The Little Mermaid:89 yılı yapımı olan bu animasyon,deniz altı dünyasında,King Triton’ın en küçük kızı  özgür ve atılgan ruhlu Ariel'in,deniz üstündeki dünyaya olan ilgisini ve bu uğurda hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi cesurca riske atmasını konu almıştı. 


Uyuyan Güzel 

Uyuyan Güzel-Sleeping Beauty:İlk 1959 yılında yapılan,daha sonraları birçok kez sinemaya uyarlanan fimde, Kralın,kızı Prenses Aurora'nın doğumu şerefine verdiği partide davet edilmeyen kötü kalpli bir perinin lanetinin prenses 18 yaşına geldiğinde eline batan bir çıkrık iğnesiyle 100 yıllık uykusunu başlamasını konu alıyordu

Pamuk Prenses

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler-Snow White and the seven Dwarfs:1937 yılından beri değişik versiyonlarla sinemaya uyarlanan bu masalda,Kötü kalpli ve kıskanç üvey annesi tarafından ondan daha güzel olduğu için öldürülmek üzere ormana gönderilen ve ormanda cücelerle beraber yaşamaya başlayan bir prensesin maceralarını anlatır.


Sindrella-Cinderella:kıskanç üvey annesi ve üvey kız kardeşleri tarafından kötü davranılan Külkedisi, ona yardım eden bir iyilik perisi, ve onunla evlenip Külkedisi sinderellanın tüm hayatını değiştiren yakışıklı bir prens anlatılır. Dünyada sayısız kez işlenen bu öykünün sadece Avrupa'da 550'yi aşkın değişik biçimi anlatılır.

Kül kedisi Sindrella

Prenses Belle


Güzel ve Çirkin-Beauty&theBeast: 

1991 yılında sinemaya uyarlanan masalda,güzel genç bir kız olan Belle ile canavara dönüşmüş bir prensin aşkını konu edinmiştir.Bu masalların birçoğu Grimm kardeşler tarafından yıllar önce yazılmasına rağmen filmleri,animasyonları hala çocuklar olduğu kadar büyükler tarafından da ilgi görmektedir.

Bugüne kadar Walt Disney film şirketi aşağıda fotoğrafını gördüğünüz 11 Prensesi çocuklara sevdirmiştir.

Walt Disney Prensesleri

Puzzle Künyesi:
Marka Adı: Clementoni
Seri: High Quality Collection-Panorama serisi
Puzzle Adı: Swinging Princess
Sanatçı: Walt Disney karakterleri
Parça Sayısı: 1000
Ölçü: 98x33cm
Üretim Yılı: 2012
Üretim Yeri: İtalyawww.puzzleteacher.com                                                               @ Puzzle Master

4 yorum :

  1. 5 Yaşında bir kız çocuk annesi olarak bu temaya çok aşinayım :) Her yanımız prensesler ve perilerle dolu. Ama bu puzzle yoktu. Artık almak şart oldu :) Elinize sağlık

    YanıtlaSil
  2. inanılmaz derecede keyifli bir puzzle,şiddetle öneririm,şimdiden alın ki,minik kızımız 1000 parçalıları yapacak duruma geldiğinde,sandıktan çıkarıverirsiniz..Her bir prensesle eğleneceğine eminim..

    YanıtlaSil
  3. Çok güzel olmuş emeğinize sağlık :)

    YanıtlaSil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status