Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Heye ''Violin''1000 Parça Tamamlandı Gönderildi..!!

Heye ''Violin''1000 Parça Tamamlandı Gönderildi..!!

Yazar Puzzle Master on 14 Ocak 2014 Salı | 15:55


Heye ''Violin''1000 Parça Tamamlandı Gönderildi..!!

Sevgili puzzleseverler, iki gün önce elime geçen Heye Victoria Frances serisinden  1000 parça 'Violin' adlı puzzle tamamlandı gönderildi.

1000 parçalı puzzle'lar genelde kolay oluyor.Fakat bu puzzle karanlık temasından dolayı seri şekilde ilerlemenize pek izin vermiyor.

Neyseki puzzle'ın karanlık teması Heye kalitesiyle birleşince  yapımında herhangi bir sıkıntı yaşamadan puzzle tamamlanıyor.

Heye puzzle'violin' victoria frances


Puzzle Gördüğünüz gibi ürkütücü bir temaya sahip kemancı kız nerede bulunduğuna aldırış etmeden  gecenin karanlığında,mezar taşına oturmuş,kendini kemanın ezgilerine kaptırmış gizemli bir kız.Etrafında yanan mumlar havayı daha da mistik hale sokmuş.Arkasında, ürpertici ve gizemli duran şato, Adeta korku filminden çıkmış bir sahne gibi.

 

Yapımı pek kolay sayılmaz siyah parçaların ağırlıkta olduğu,aradığınız parçayı bulmak için zaman harcamanız gereken bir puzzle.
Nedense ben bu Victoria Frances fantastik temalı puzzle serilerini seviyorum.Victoria Frances'in çizdiği kadınlarda hep bir gizem var,temayı çekici kılan yanı bu olsa gerek.
 

Yapımı devam eden Heye 'violin'
Victoria Frances Kimdir?

Victoria Frances, çalışmalarında yalnızlık hüzün ve kaçış hissini  içinizde hissettirebilen çizimlerinin yaninda vampir,cadı,mezarlık,kan olgusunu yoğun şekilde işlemektedir.

Kan unsurunu ön plana çıkardığı gotik tarzda çizdiği kadınlardan oluşan koleksiyonu,çeşitli puzzle firmaları tarafından kullanılmaktadır.

25 ekim 1982  İspanya doğumludur, tam anlamıyla Gotik diyebileceğimiz tarzda eserler veren sanatçının  eserlerinin ana teması, korku öykülerinden fırlamış gibi duran güzel kadınlardır. onları cadı, vampir veya hayalet gibi betimlemiştir. 
Ağırlıklı olarak mor, siyah ve grinin çeşitli tonlarıyla çalışan Victoria Frances eserlerini oluştururken  * illüstrasyon tekniğini kullanır.

 

Victoria Frances
Puzzle Künyesi:
Marka Adı: Heye
Seri: Victoria Frances serisi
Puzzle Adı: Viyolin
Sanatçı: Victoria Frances
Parça Sayısı: 1O00
Ölçü: 48x68cm
Üretim Yılı: Ressam 2007 yılında yapmış,2008 yılında Heye üretmiş.
Üretim Yeri: Almanya 
 İllüstrasyon nedir?

*Hayali ve sözel kompozizyonların betimlenerek  bütün unsurlarıyla resmedilmesine illüstrasyon denir..reklam,yayın,bilimsel ve teknik illüstrasyon başlıkları altında birkaç dala ayrılmıştır.


www.puzzleteacher.com                                                                     @ Puzzle Master

4 yorum :

 1. Yanıtlar
  1. teşekkür ederim efendim,,işten,güçten fırsat buldukça takipte kalın...selamlar...

   Sil
 2. Başarılı bir sanatçıdan güzel bir çalışma daha emeğinize sağlık oldukça zor bir puzzle ın yine üstesinden gelmişsiniz. (aksi düşünülemezdi zaten :) )

  YanıtlaSil
 3. çok teşekkürler...hakikaten çok oyalıyıcı bir puzzledı...

  YanıtlaSil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status