Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!

Teşekkür..!!

Yazar Puzzle Master on 11 Mayıs 2014 Pazar | 16:03

Sevgili puzzlesever arkadaşlar;

Hatırlayacağınız gibi birkaç hafta önce 23 Nisan'da  puzzleteacher.com olarak 1. yaş günümüzü kutlamıştık, sizlerden gelen kutlama mesajlarının yanında gönderilen çikolata ve çiçeklerle beni gerçekten çok duygulandırdınız.

Sitenin kurulduğu ilk günden bugüne kadar ilgisini ve desteğini eksik etmeyen puzzlesever arkadaşlara gönülden teşekkür ediyorum.Övgü dolu mesajlarının yanında,her biri özenle seçilip paketlenmiş,birbirinden değerli armağanlarıyla sitemizin 1.yaş gününü kutlayan ve  beni çok mutlu eden  PERRE Grup Ailesine ayrıca teşekkür ediyorum. 


www.puzzleteacher.com                                                                     @ Puzzle Master

13 yorum :

 1. Ne kadar ince bir düşünce. Perre Grubu bu nezaketinden dolayı ben de kutluyorum. Siz puzzle'a ve bloğa verdiğiniz emeklerle çok daha fazlasını hakediyorsunuz zaten :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler sevgili Çiğdem Hanım,bu jest ile önümüzdeki günler için şimdiden enerji topladım bile...Yeni maceralarla devam yolumuza...

   Sil
 2. Emeginiz, ,titizliğiniz, yüreğinizle çoktan hakettiğinizi düşünüyorum. Bu maceranın takipçisi olarak sizi gönülden kutluyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Mine Hanım,bana verdiğiniz destekleyici düşünceleriniz ve katılımlarınızla,biz daha ne maceralara dalarız...Sloganımız:Puzzleların gücü adına....(he-man çizgi filmini çok severdim de..)

   Sil
 3. çok nazik davranış sergilemiş perre grubu ailesi..kendilerini kutlarım..(siz zaten fazlasıyla hakketmiştiniz.... :) başarıların devamını canı gönülden diliyorum..

  YanıtlaSil
 4. çok teşekkürler sevgili Mergül,çok mutlu ettiniz beni....

  YanıtlaSil
 5. İşte bir puzzle tutkununu mutlu edebilecek en güzel hediye :) Perre grubunda ayrıca kutlamak gerek bu jesti için :) Bol puzzle lı keyifli günler dilerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. benim mutluluğumu ve heyecanımı paylaştığınız için teşekkür ederim sevgili mavi melek...

   Sil
 6. HÜMEYRA ÖZÇELİK24 Mayıs 2014 22:06

  sizin gibi bir yapboz ustasına verilebilecek en güzel hediye olmuş
  perregrupa bende tesekkür ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sevincime ortak olduğunuz için ben de size teşekkürlerimi sunarım..çok zarifsiniz...

   Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status