Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Art Puzzle ''Eyfel,Yağmur,Aşk'' 1000 Parça

Art Puzzle ''Eyfel,Yağmur,Aşk'' 1000 Parça

Yazar Puzzle Master on 10 Haziran 2014 Salı | 13:01

Art Puzzle ''Eyfel,Yağmur,Aşk'' 1000 Parça

Sevgili puzzleseverler,Art puzzle bu sene yeniliklerle dolu  koleksiyonuyla markalar içinde öne çıktı.2014 yılında çok farklı güzel temaları beğenimize sundu.
Önümüzdeki günlerde stoklara gelmesi beklenen yeni modelleri mutlaka görmelisiniz. Kadife yüzeyli,yaldızlı,simli modellerin yanında ,içinde ayna olan dekoratif süslü aynalı puzzlelar da yolda.Yeni sezon Art puzzle modellerini puzzle canavarın'da inceleyip satın alabilirsiniz.

Art Puzzle 'Eyfel Yağmur Aşk'

Bende Art puzzle yeni modellerinden edinip sizlerle paylaşacağım.Bir puzzle arşivcisi olarak,Eyfel'in farklı markalarda çeşitli türevlerini yaptım Şimdi sizlerle paylaştığım puzzle romantik temalardan hoşlananlar için Art puzzle, Yavuz Bozkurt imzalı 1000 parça Eyfel & Yağmur & Aşk .

Hediye olarak gönderilen bu puzzle acil olduğu için çalışmalarımın arasına alıverdim.Yağmurlu, kasvetli bir Paris akşamında,romantizmin doruklarında bir çift görüyoruz.


Tahmin ettiğiniz gibi kırmızı arabanın ve şemsiyenin yapımı oldukça kolay.Fakat arka plan için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.Tonları ayırt edebilsek de yine de zaman alıcı bir puzzle olduğunu söyleyebilirim.Bu puzzleda diğer bir ayrıntı,neredeyse Gold puzzle parlaklığında bir poster mevcut. Art'ın kesimi de farklı geldi bana arkadaşlar,sanki yeni modellerde kesim tarzı daha çok Gold puzzle gibi olmuş.Yanlış parça oturtma riskiniz var Art puzzle'da. Fakat kalite her zamanki gibi tatminkar.


Art Puzzle 'Eyfel Yağmur Aşk'

Yavuz Bozkurt,Art puzzle'da bir çok eseri bulunan başarılı bir ressam,
1962 yılında Ankara'da doğdu.

1982-1983 yılları arasında Siyasal Bilimler Basın Yayın Yüksek okulunda Turan Erol'un özel öğrencisi oldu.


1986-1990 yıllarında da Gazi üniversitesinde resim-iş eğitimi bölümünde Oya Kınıklı ve Esat Arpacı'nın atölyesinde özel öğrenci olarak çalıştı. Resimlerindeki peyzajlarında soyutlamalara ve anlık görüntülere yer verdi.


Gün doğuşundan batışına kadar doğadaki görüntüler fazlasıyla kendisine  konu oluşturmaktadır. Hayatının büyük bir bölümünü kişisel portreler yapmakla geçirerek kendisine maddi kaynak yaratmıştır.


Bunların içinde duvar çalışmaları da yer almaktadır. Bu alandaki tecrübelerinden de Kızılay meydanında açmış olduğu Dünyanın ilk en büyük resim sergisi olan "Biz Mustafa Kemal'iz" sergisi ile gündeme gelmiştir.

Ayrıca birçok kişisel sergiler açmış çok sayıda karma sergilerde de yer almıştır. Eserleri çeşitli kurum ve özel koleksiyonlarda bulunmaktadır.


Yavuz Bozkurt
 
Puzzle Künyesi:
Marka Adı: Art
Seri: Standart
Puzzle Adı: Eyfel,Yağmur,Aşk /Eiffel & Rain & Love
Sanatçı: Yavuz Bozkurt
Parça Sayısı: 1000
Ölçü: 48x68cm
Üretim Yılı: 2014
Üretim Yeri:P.R.C
www.puzzleteacher.com                                                              @ Puzzle Master

6 yorum :

 1. Size katılıyorum, Art puzzle bu sene çıkardığı ürünlerle adeta çığır açmış bulunuyor. Yeni modelleri ben de sabırsızlıkla bekliyorum. Ellerinize sağlık...

  YanıtlaSil
 2. çok teşekkürler Çiğdem hanım,benim de ilgi alanlarımın arasında yeni modeller..

  YanıtlaSil
 3. art puzzle olarak şuanda elimde bir resim var ve yapımı müthiş zevkli karton kalitesi çok iyi fakat kesimi sizinkinden farklı çünkü benimki Square(kare). Parçalar birleşirken sanki ahşap puzzle yapıyormuş gibi hissediyorsunuz. sizin resimde karton kalitesi nasıldı acaba?
  resmin orjinalliği beni gerçekten cezbetti tam yeni çiftlere göre ve dediğiniz gibi çok romantik. sizi bir kez daha kıskandım demek istiyorum böyle bir resmi ancak yeni evli bir çift bulursam yapabileceğim...
  şimdiden ellerinize sağlık, siz yapın ki bizde yapmış gibi olalım.

  YanıtlaSil
 4. ben tahmin edeyim sizdeki kare puzzleı o zaman..hımmm...sanki biliyorum...karton kalitesi artın kesinlikle iyi.ona hiç lafım yok...kenetlenme şeklinde verdiği his bir değişikti bu sefer.yaz geldi,evlilik sezonu açıldı,mutlaka rast gelir çevreden bir düğün davetiyesi...samimi-sıcak yaklaşımlarınız için ayrıca çok teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 5. Ben bu puzzle yapamadim nasil yapacam

  YanıtlaSil
 6. isterseniz bana gönderin ben tamamlayayım daha önce 4 defa yaptım bu puzzleı....zordur gökyüzü kısımları..iletişim bölümünden de mail bırakarak bana ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status