Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Ks Games ''Cris Ortega Ship'' 2000 Parça

Ks Games ''Cris Ortega Ship'' 2000 Parça

Yazar Puzzle Master on 9 Haziran 2014 Pazartesi | 02:36

Ks Games''Cris Ortega Ship'' 2000 Parça

Sevgili arkadaşlar,Daha önce Heye markasından 'boat' adıyla yaptığım bir temayı şimdi de Ks markasında tecrübe etmiş oldum...Ks Games 2000 parça Chris Ortega imzalı 'Ship' adlı puzzle'ımız da 4 günde tamamlandı.

Fantastik görseller içinde en beğendiğim tema olan bu sandaldaki kızı tamamlamak gayet kolaydı.Fakat yeni başlayanlar için zor bir tema sayılır arkadaşlar.sandalın kahve tonları arka plandaki yeşilliklerin uğraştırıcı olduğunu belirteyim.Ks Games Cris Ortega 'ship' 2000 parça

Ks marka bu puzzle'ı yaparken birşey daha fark ettim..kesimde bir hata,çapaklanma gibi kusurlar yoktu.Parça ve poster kalitesi neredeyse mükemmele yakındı.bu da benim çok keyifli bir puzzle yapmama sebep oldu.

Son zamanlarda yaptığım Ks Games markalı puzzle'lar kesim,poster,karton kalitesi olarak ciddi anlamda aşama kaydetmiş gözüküyor.
Yerli markalarımızdaki olumlu gelişmeler puzzleseverler adına gerçekten sevindirici.

Cris Ortega kendini fantastik dünyaya adamış İspanyol bir ressam ve yazar.Eserlerini çeşitli puzzle markalarında da bulabiliyoruz.Dijital ressamlıktan sonra 2005 yılında illustrasyon üzerine çalışmalara başlamış,ilk sanat kitabını çıkardıktan sonra devamında birçok hikayeler de yazmıştır.
kitap kapakları,puzzlelar,posterler tasarlamıştır. 

Ressamın 'Forgotten serisi' birçok dile çevrilmiştir.
Cris Ortega'nın diğer bir sanat kitabı "Nocturna" 2011 yılında yayınlanmıştır.Ks Games Cris Ortega 'ship' 2000 parça

Kariyerine,suluboya,pastel,yağlıboya gibi geleneksel tekniklerle başlayan Ortega,dijital resim sanatıyla devam etmiştir.Kendi deyimiyle,çalışmalarını önce bir kurşun kalemle eskiz olarak çizen Cris Ortega,daha sonra Photoshop ve benzer bazı özel bilgisayar programları kullanarak taslakları taratarak,boyama işlemini gerçekleştiriyor.

Bu sürecin yağlıboya veya akrilik tekniğine benzerlik gösterdiğini belirtiyor,aynı yöntemle,tek tek vuruşlarla boyuyorsunuz sadece kullandığınız aletler farklı diyor bir röportajında.

Stilinin birçok projeye göre değişkenlik gösterdiğini,farklı tarzlarda da çalıştığını fakat en çok fantazi ve korku temaları yapmaktan hoşlandığını belirtiyor.
Cris Ortega
Puzzle Künyesi:
Marka Adı:ks
Seri: Standart
Puzzle Adı: Ship
Sanatçı: Cris Ortega
Parça Sayısı: 2000
Ölçü: 68x96cm
Üretim Yılı: 2013

Üretim Yeri: Türkiye 


www.puzzleteacher                                                                     @ Puzzle Master

4 yorum :

 1. Zor bir puzzle gerçekten, elinize sağlık, çok güzel olmuş. KS Games kalitesindeki artış benim de dikkatimi çekiyor. Özellikle son kampanlardaki neon puzzle'lar neredeyse kusursuz üretilmiş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. demek sizin de gözünüzden kaçmamış...sevindim aynı düşüncede olmamıza..Ks veya neon alan diğer arkadaşlar da acaba fark ettiler mi diye düşünüyorum şimdi..

   Sil
 2. Çiğdem hanım size katılıyorum, gerçekten farklılık var ilk yaptiklarımla yeniler arasinda. Bence de yerli markalari desteklemekte fayda var.
  Ayrica fantastik icerikler herzaman ilgi cekici olmustur. Ellerinize ve emeginize sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim sevgili daisy,siz de fark edenlerden olmuşsunuz..ne güzel.

   Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status