Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » » Heye Puzzle Luis Royo ''Meditation'' 1000 Parça

Heye Puzzle Luis Royo ''Meditation'' 1000 Parça

Yazar Puzzle Master on 21 Temmuz 2014 Pazartesi | 10:23


Heye Puzzle Luis Royo ''Meditation'' 1000 Parça

Haydi arkadaşlar,bugün Luis Royonun fantastik dünyasına dalalım. uzun süredir ülkemizde artık yeni ürünleri bulunmayan,tüm puzzleseverler olarak büyük özlemle yeni ürünlerinin ülkemize yeniden giriş yapmasını beklediğimiz Heye markasının ilginç fantastik serisinden "meditation" isimli puzzle'mıza gözatalım.

Özellikle meraklıları tarafından beğenilen bu fantastik puzzle'lar arada sırada bana da ulaşıyor.Daha önceleride  Victoria Frances  Luis Royo ve  Cris Ortega imzalı puzzle'lar yapmış,bloğumuzda sizlerle paylaşmıştım.

Heye Luis Royo "Meditation" 1000 Parça

Bu bahsedeceğim tema ise artık nadide sayılabilecek, Luis Royo'nun fantastik çalışması. 1000 parça Heye Meditation (Meditasyon) isimli bu puzzle,Luis Royo'nun klasik çizgilerine sahip karanlık renklerle süslenmiş fantastik bir görsel.


Yapımı çok kolay sayılmaz arkadaşlar zira poster renkleri koyu ve monotondur.Fakat 1000 parça olması ve Heye kalitesinde olması sabrımla da birleşince 1 günde tamamlandı.

Luis Royo bu tabloyu 2007 yılında yapmış, 1 yıl sonra Heye puzzle olarak kataloğuna dahil etmiş.

Luis Royo,zengin detaylarla süslü eserlerinde resmin merkezine güçlü ve güzel kadınlar oturtmayı sever..Havalı boya tabancasını mükemmel bir teknikle kullanarak yarattığı bu etkileyici karakterler,hayal dünyasının fantazi yaratıkları oluyor genelde.Heye Luis Royo "Meditation" 1000 Parça

Luis Royo Kimdir?

 
1954 doğumlu sanatçı,1970 - 1971 yılları arasında öğrendiği tüm teknikleri karıştırarak çalışmalarına devam etmiş,1978 yılından itibaren yetişkinler için düzenlenen çizgi roman ve karikatürler ile uğraşmaya başlamıştır.

Ressamlık, dekorasyon ve iç mimarlık dersleri de alan sanatçı,çalıştığı mimarlık ofisinden ayrılarak kendini tamamen çizgi roman'a adamıştır.

Yaptığı  "illüstrasyonlar" sayesinde günümüze kadar gelen başarıların ilk adımını atmış, çalışmalarının başarıları çok hızlı ilerlemiş ve artık uluslararası bir sanatçı olmuştur. 1994 yılında konusu farklı bir dünyada geçen, kitabı "Malefic" yayımlandı. Luis Royo bu eserinden sonra tamamen tarzını bulmuş oldu. Luis Royo
Puzzle Künyesi:
Marka Adı: Heye
Seri: Standart
Puzzle Adı: Meditation
Sanatçı: Luis Royo
Parça Sayısı: 1O00
Ölçü: 48x68cm
Üretim Yılı: 2008
Üretim Yeri: Almanya

www.puzzleteacher.com                                                              @ Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status