Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » 1.Türkiye Puzzle Hız Yarışması..!!

1.Türkiye Puzzle Hız Yarışması..!!

Yazar Puzzle Master on 15 Ocak 2015 Perşembe | 20:39

 1.Türkiye Puzzle Hız Yarışması

Sevgili puzzleseverler,sizlere belki de bundan sonra geleneksel hale gelecek olan süper bir puzzle etkinliğinin müjdesini vermek istiyorum.

Hatırlayacaksınız,daha önce dünya çapında bir hız yarışması yapılmıştı.2014'ün son günlerinde  sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden 7 farklı ülkeden  10 cesur oyuncunun katılımıyla "1st speed contest" düzenlenmişti.Türkiye 1. Puzzle Hız Yarışması
Ve bu yarışmaya Türkiyeden Pelin Çelik,Rana Başataç ve ben dahil 3 kişi katılmıştık.
Girişimci Pelin Çelik ve bendeniz bu yarışmada  3.ve 4. olarak iyi dereceler almıştık,işte bu fikirden yola çıkarak Pelin Çelik "neden Türkiye de en hızlısını aramasın ki" deyip kolları sıvadı.Veee işte sonuç: 

1.Türkiye Puzzle Hız Yarışması

Piatnik puzzlarını bizlerle buluşturan Sevgili Pelin Çelik'in katkılarıyla tertiplenen bu hız yarışmasında Türkiye'nin en hızlı puzzlecısı belirlenecektir.

Özensan ve Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği 'yle (TİGİAD) birlikte 22 Mart 2015 tarihinde organize edilecek olan 1. Türkiye Puzzle Hız Yarışması rahmetli Engin Çelik'e ithaf edilmiştir.


Türkiye çapında düzenlenecek olan yarışmada Türkiye'nin en hızlı puzzle'cıları biraraya gelecektir. 

Yarışmayla ilgili olan kendine güvenen puzzleseverler facebook üzerinden "1. Türkiye Puzzle Hız Yarışması - 22 Mart 2015" grubuna dahil olabilirler.


Kayıt ve Katılım şartları 16 Şubat 2015'de ÖZENSAN resmi sitesinden ve  organizasyonun sosyal medya hesabından duyurulacaktır.


www.puzzleteacher.com                                                            @ Puzzle Master

2 yorum :

  1. Çok güzel bir haber :) Bu tarz etkinlikler, daha fazla puzzle severe ve puzzle ı bilmeyen kişilere ulaşabilmek için çok iyi fırsatlar bence. Ülkemizde puzzle ile ilgili buna benzer organizasyonların daha da artması dileğiyle. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. size yüzde yüz katılıyorum mavi melek.umarım bu tarz etkinliklerin ülkemizde devamı gelir.

      Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status