Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Hong Kong Oyuncak Fuarı (2015) Başladı..!!

Hong Kong Oyuncak Fuarı (2015) Başladı..!!

Yazar Puzzle Master on 13 Ocak 2015 Salı | 02:34

Hong Kong Oyuncak Fuarı 12-15 Ocak 2015 

Sevgili puzzleseverler,geçtiğimiz aylarda düzenlenen ,yerli yabancı puzzle firmalarının da hazır bulunduğu Toyzeria Oyuncak Fuarı sona erdikten hemen sonra,sektörün önde gelen firmalarının dört gözle beklediği Hong Kong Oyuncak Fuarı bugün itibari ile  başladı.
 
Hong Kong Oyuncak fuarı-2015

Hong Kong Oyuncak fuarı her yıl Asya'da HKTDC tarafından düzenlenen oyun ve oyuncak endüstrisini içine alan dev bir platformdur.
Fuar 12-15 Ocak arası 3 gün boyunca ziyaretçilere açık olacaktır.

Geçen yıl olduğu gibi yerli markamız,Perre group/ Anatolian bu dev fuarda yerini aldı.

Dünya standartlarında üretilen Anatolian ürünleri Amerika Birleşik Devletleri, Güney Afrika, Kanada gibi uzak kıtalardaki ülkelerede ihraç ediliyor, aynı zamanda birçok Avrupa ülkesinde de satılan Anatolian ürünleri yabancı puzzlesever tarafından büyük ilgi görüyor.


Perre-Anatolian Hong Kong oyuncak fuarı standı

Geçen yılki Hong Kong oyuncak Fuarı"Hong Kong Toys & Games Fair" 57.070 m2lik dev bir alanda, 1975 katılımcı firma ve 41.340 ziyaretçisiyle  büyük ilgi toplamıştı.

Asyanın en büyük organizasyonunda  2000 yakın katılımcı firma arasında Anatolian'ın ülkemizi temsil etmesi,biz puzzleseverleri gururlandırıyor.

Her yıl olduğu gibi bu yılda kataloğuna birbirinden güzel ve ilginç temalar dahil eden başarı ve kalite grafiği her geçen gün yükselen Perre-Anatolian'a  Hong Kong Toys & Games fuarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum. 
www.puzzleteacher.com                                                                  @ Puzzle Master

4 yorum :

 1. Ülkemiz için gurur verici gerçekten :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili mavi melek,ülkemiz adına çok güzel gelişmeler bunlar tabi...Sırada Nümberg oyuncak fuarı var....Firmalar özellikle Ravensburger kendi vatanında gövde gösterisi yapacak her zamanki gibi...bu 32binlik penceleri ravensburger Educa da 33.600 parçalısını bu fuarda tanıtmışlardı.ne çekişmeydi ama...

   Sil
 2. Yeni bi sürpriz olur mu sizce bu senede? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili mavi melek bu sene büyük puzzlelar için sürpriz olmaz.hiç sanmıyorum.educa da ravensburger de kozlarını oynadılar geçen yıl...şimdi birkaç sene meyvalarını yerler bence.ama ilk hamlenin 40bin üzerinde parça ile ravensburgerden geleceğini düşünüyorum.42bin gibi.bakalım....

   Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status