Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Hızlı Puzzlecılar Olivium Center'da Buluşuyor..!!

Hızlı Puzzlecılar Olivium Center'da Buluşuyor..!!

Yazar Puzzle Master on 20 Mart 2015 Cuma | 23:39

Hızlı Puzzlecılar Olivium Center'da Buluşuyor..!!

Sevgili puzzleseverler,Ocak ayında duyurularını yaptığım ülkemizde ilk defa yapılacak olan Türkiye 1.puzzle hız yarışması 22 Mart pazar sabahı saat 10:00'da "İstanbul Zeytinburnu Olivium" Alışveriş merkezinde başlayacak.

Türkiye'den 19 farklı şehirden 37 puzzlesever bu hız yarışmasında buluşuyor.
Olivium Outlet Center'da yarışma için hazırlanmış masalarda yarışacak puzzleseverler 1000 parça puzzle'ı maksimum 10 saat içinde tamamlamaya çalışacaklar.


1.Türkiye Puzzle Hız Yarışması


Ayrıca Türkiye'nin dörtbir yanından online olarak katılan yarışmacılar evlerinden bu heyecana dahil olacaklar.

 

Yarışmaya "olivium outlet center" da bizzat katılacak olan yarışmacıları çeşitli sürprizlerin de beklediğini belirtelim.


İzleyiciler etkinlik alanında hazırlanan ekranda katılan tüm yarışmacıların sayaçlarını takip edebilecekler.


Yarışmayı evlerinden takip etmek isteyen seyirciler facebook üzerinden verilen link ile desteklediğiniz yarışmacıların sayaçlarını online olarak izleyebileceksiniz.TİGİAD'ın İş Güvenliği Dergisinin bu ayki sayısında da yer alan puzzle hız yarışmasında istanbul dışından  katılan online oyuncular arasında PuzzleTeacher olarak bende yer alıyorum ;-)
  
Engin Çelik anısına Türkiye İş Güvenliği ve İş Adamları Derneği (TİGİAD) ve ÖZENSAN A.Ş işbirliğiyle düzenlenen 1.Türkiye Puzzle Hız Yarışmasına katılan oyuncuları desteklemek ve bu heyecana ortak olmak istiyorsanız istanbul ve yakın illerde ikamet eden puzzleseverler 22 mart pazar sabahı hep beraber Olivium'da buluşalım.

İstanbul şehir içinden Olivium Outlet Centere ulaşmak isteyenler için servis araçları mevcut. 


www.puzzleteacher.com                                                                @ Puzzle Master

4 yorum :

 1. Katılamadım ama facebook tan takip ettiğim kadarıyla etkinlik çok eğlenceli geçti. ☺ Sizide ayrıca tebrik ederim Türkiye 'nin en hızlısı olduğunuz için. 😊 Hızınıza yetişemesekte seneye aynı kulvarda yarışmak dileğiyle. ☺

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkürler ederim....seneye mutlaka katılın...sevgiler...

   Sil
 2. sevgili puzzleteacher dünya üçüncülüğünüzü ve türkiye birinciliğinizi alkışlıyoruz avuçlarımız patlayana kadar alkışlıyoruz sizi )))))))))))) tebrikler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sinem'cim çok mutlu oldum,çok teşekkür ederim beni yarışma gününe götürdünüz..her iki yarışmada da nasıl da heyecanlanmıştık...ben de sizi alkışlıyorum yanımda olduğunuz için....sevgilerrrrr...

   Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status