Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Educa 33600 Wildlife HatıЯası..!

Educa 33600 Wildlife HatıЯası..!

Yazar Puzzle Master on 24 Eylül 2015 Perşembe | 14:15

 Educa "Wildlife HatıЯası" bana bayram hediyesi oldu.!
 
Sevgili arkadaşlar,yaklaşık 15 gün önce dünyanın en büyük puzzle'ı 33600 parça Wildlife isimli puzzle'ın Sapanca Kırkpınar'da bir hobi mağazasında sergilenmeye başladığını duyurmuştum.

Yolu Adapazarı Sapanca,Kırkpınardan geçen puzzleseverlerimizden mağazayı ziyaret etmelerini "Wildlife hatırası" fotoğraflarını paylaşmalarını istedim.
İlk haberler,fotoğraflar gelmeye başladı ;

Sesimi duyan Özge hanım  ve ailesi bir Maşukiye gezisi sırasında yollarının üzerinde bulunan hobi mağazasına giderek bu anı ölümsüzleştirmişler.
Puzzlesever ailenin dünyanın en büyük puzzle'ı Educa Wildlife önünde hatıra fotoğrafı çektirerek heyecanıma ortak olması beni çok mutlu etti.Özge hanım benimle irtibata geçerek "wildlife" önünde ailece çektirdikleri fotoğrafı paylaşma inceliğinde bulundu,benim için o kadar gurur verici ve duygu dolu bir an ki,bunu kelimelere dökmem imkansız.
Hani derler ya ilkler unutulmaz diye,Gündoğdu ailesinin bu paylaşımı benim için ömür boyu  unutulmaz bir bayram hediyesi oldu,kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Böylece ortak puzzle sevdamız,Gündoğdu ailesiyle yollarımızı birleştirdi,kendileriyle
yaptığım telefon görüşmesinde,ailece puzzle başına oturduklarını,puzzle yapmaktan büyük keyif aldıklarını öğrendim.

Wildlife'ı yakından görmenin ayrı bir heyecan olduğunu,ailece ilerde böyle büyük boyutlu çok parçalı bir puzzle'ı yapmayı hedeflediklerini puzzle'ın sergilendiği hobi mağzasını da çok beğendiklerini belirttiler.

Haydi arkadaşlar Özge hanımın başlattığı bu Wildlife hatırasını bir "wildlife" albümüne dönüştürelim.

Yolu Sapanca Kırkpınardan geçen tüm puzzleseverlerimizin "wildlife" önünde çekilmiş pozlarını bana ulaştırmalarını rica ediyorum.
Böylece kendimize "wildlife" kadar kocaman bir albüm oluşturabiliriz.

Mağazanın açık adresi ve iletişim bilgilerine ulaşmak isteyenler bana blog üzerinden ulaşabilirler.

Educa "Wildlife" maceram nasıl başladı merak edenler
Educa ''WilldLife'' 33.600 Parça
başlığı altında okuyabilirler.

www.puzzleteacher.com                                                                       @ Puzzle Master

2 yorum :

  1. bunun montajı sırasında bizzat bulunmadığım için aşama aşama görmedim fakat ben 3000likler tabakalar halinde yaptığım bu puzzleı önce arkasından bantladım kaliteli bi şeffaf koli bandıyla..sonra 10 tane arkasından yapıştırılmış bu tabakalar hobi mağazasına götürüldü,orada tabakalar birleştirilip arkasından çift taraflı bant ile belli bir kalınlığı olan mdf türü bir plakaya yapıştırılarak sabitlendi.Duvara özel olarak destek yapıldı...ve camsız olaraktan etrafından ahşap çerçeve geçildi.

    YanıtlaSil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status