Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Puzzle Derneğimiz 3 Kasım C.tesi Günü Açılıyor..!!

Puzzle Derneğimiz 3 Kasım C.tesi Günü Açılıyor..!!

Yazar Puzzle Master on 30 Ekim 2018 Salı | 13:00

Puzzle Derneğimiz 3 Kasım C.tesi Günü Açılıyor..!!

Sevgili Puzzle Severler,
Sabır ve dikkat sanatı’ olan Puzzle'ı geniş kitlelere yaymak, ortak tutkumuz olan puzzle’de birleşmek, güzellikleri paylaşmak,amaçlanarak ortaya çıkan puzzle derneği fikri 3 Kasım C.tesi günü saat 12:00 yapılacak olan açılışla resmileşiyor.

Puzzleseverlerle birlikte ülkemizde başta puzzle (Yap-Boz) ile ilgili hobi sektörünün, hobi kültürünin gelişmesi ve kavrama yönelik farkındalığın artırılması puzzle'la ilgili faaliyet ve etkinliklerde bulunmak puzzle’a yönelik uluslararası çalışmaların ve oluşumların içerisinde yer alarak ülkemizi sivil toplum ayağında temsil etmek derneğin amaçladığı hedefler arasında yer alıyor.
Puzzle derneği  mesai saatlerinde açık olacak ve isteyen üyeler burda puzzle'larını yapabilecekler, yaptıkları puzzle’ları bozulmadan burada muhafaza edip, bir sonraki gelişlerinde puzzle’larına devam edebilecekler, kısaca puzzle yapmakta yer sıkıntısı yaşayan ve sakinlik arayan puzzle severler için sevindirici bir gelişme.

Puzzle severleri bir çatı altında birleştirmek üzere kurulan derneğin merkezi Karaköy- İstanbul’da 
 
Puzzle derneği üye alımlarına 3 Kasım’dan 2018 tarihinden itibaren başlanacak olup, puzzle derneği’nin 3 Kasım 2018’deki açılışına tüm puzzle severler davetlidir. 

Derneğin puzzle severlerden gelecek öneri ve isteklerine açık olan  2019 Faaliyet programını incelemek açılış ve adres bilgileri için detaylara Puzzle Derneğinin facebook sayfasından ve kendi internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

www.puzzleteacher.com                                                                                @ Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status