Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Türkiye Puzzle Günleri İçinde ''Ata'nın Yeni Yüzü'' Projesi

Türkiye Puzzle Günleri İçinde ''Ata'nın Yeni Yüzü'' Projesi

Yazar Puzzle Master on 30 Ekim 2018 Salı | 08:38

Türkiye Puzzle Günleri İçinde ''Ata'nın Yeni Yüzü'' Projesi

Sevgili puzzle severler sizlere şahane bir haberim var, biliyorsunuz Türkiye Puzzle Günleri etkinliğimize bu yıl ikinci kez start veriyoruz, eski üyelerimizin yakından takip ettiği TPG 2019, 10 Kasım 2018'de başlıyor.

Dolu dolu 60 gün boyunca sürecek etkinliğimiz bundan böyle 10 Kasım tarihinde başlayacak.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ve değişmez lideri Ata'mızı sonsuzluğa uğurladığımız 10 Kasım tarihi ulu önderimizin 80.ölüm yıldönümü.

Dolayısıyla bu anlamlı güne denk gelen TPG etkinliğimize Anatolian Perre Group'tan dev destek geldi!!! Anatolian puzzle kendilerinin ilk defa gerçekleştirecek oldukları sosyal sorumluluk projesini TPG 2019 kapsamında yapmak istediklerini ilettiler.


Anatolian puzzle Hepimizin yüreğine dokunan bu çok anlamlı sosyal sorumluluk projesini TPG 2019 Puzzle Etkinliği çerçevesinde gerçekleştirme teklifinde bulununca teklifi hiç beklemeden kabul ettim. 
Kişisel olarak beni inanılmaz heyecanlandıran bu projeyi sizlerle de paylaşmak istedim..


Anatolian Puzzle

Anatolian Puzzle’ın “Ata’nın Yeni Yüzü” sosyal sorumluluk projesinin amacı, yurdun dört bir yanında, dar gelirli kişilerin yaşadığı yerlerde bulunan devlet okullarına, daha modern daha renkli ve daha çağdaş görünümlü Atatürk posterleri, üzerinde emek harcanmış, el yapımı puzzle tabloları hediye etmek.

TPG 2019 etkinliğindeki proje süreci ilerlemesi şöyle olacaktır;

1. Proje gönüllülerinin TPG 2019 grup üyeleri olmaları zorunludur,

2. Katılımcılar projeye gönüllü olarak katılacaklarını organizasyon yetkililerine iletmelidirler,

3. Gönüllü üyeler ile grup yöneticileri bire bir görüşme yapacaklar ve projeye kayıt işlemlerini gerçekleştireceklerdir,

4. Proje kapsamında yer alacak gönüllü sayısı Anatolian Puzzle firmasının saptayacağı ürün adedi ile sınırlı olacaktır,

5. Projeye kabul edilen her üye kendi yakın/uzak çevresinden ihtiyaç sahibi bir devlet okulu belirleyeceklerdir,

6. Kişiler kendi çevrelerinden bir okul bulamadıkları takdirde farklı il ve ilçelerde bulunan köy okulları ya da benzeri eğitim kurumlarını okul adı olarak belirtebilirler,

7. Belirlenen okullar ve isimleri grup yöneticilerine mutlaka bildirilmelidir.

8. Grup yöneticileri belirlenen üye/okul listesini Anatolian Puzzle yetkilisine iletecektir.

9. Anatolian puzzle firması listede adı ve açık adresi bulunan gönüllü katılımcılara Tolga Ertem’in 1000 parça 1077 kodlu ürününü bedelsiz ve kargo bedeli ödenmiş olarak gönderecektir.

1. Söz konusu puzzle etkinlik süresi içerisinde tamamlanmalıdır. (60 gün)

11.Tamamlanan ürünler gönüllünün belirleyeceği okula (tercihen çerçevesi yaptırılarak) elden teslim edilmeli ya da kargo ile gönderilmelidir.

12. Ürünün kargo ile gönderilmesi durumunda kargo gönderim ücreti Anatolian Puzzle tarafından karşılanacaktır.

13.Tamamlanmış puzzle'ların okullara teslim edilme aşamasında projenin özüne uygun olması açısından Anatolian markasının veya Türkiye Puzzle Günleri etkinliğinin vurgulanması zorunluluğu yoktur, katılımcı yaptığı puzzle'ı kendi adına hediye edebilecektir.

14. Katılımcıların bunun bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu, firma veya organizasyon reklamı olmadığını anlamaları projenin özü açısından önemlidir.

15. Projenin maddi/manevi tüm sorumluluğu Perre Grup Ltd Şti. tarafından üstlenilmiştir.

16. Gerekli durumlarda projeye gönüllü katılan TPG oyuncuları konuyla ilgili olarak organizasyon yöneticileri tarafından ayrıca detaylı şekilde bilgilendirilecektir.

Diğer Konular:

1. Türkiye Puzzle Günleri puzzle etkinliğimizin icra edildiği yer facebook sayfamızdır.

2. Tpg Puzzle Etkinliğiyle ilk defa tanışacak olan gönüllüler ilk adım olarak etkinliğin gerçekleşeceği Facebook Türkiye Puzzle Günleri 2019 sayfasına katılım talebi göndermeli ve oyuncu olacaklarını belirtmelidirler.

3. Ata'nın Yeni Yüzü sosyal sorumluluk projesine dahil olmak isteyen gönüllü katılımcılar karşılıklı mutabakat sonrası listeye dahil edilecektir.

4. Gönüllü olan her katılımcının kişisel  bilgilerini, TPG yöneticisine projenin amacına uygun olarak vermesi gereklidir.

5. Puzzle'ların tamamlanması sadece TPG 2019 etkinliği içerinde yapılmalıdır, etkinlik sonrasında yapılan puzzle'lar maalesef ki proje kapsamına dahil edilemeyecektir.


-Türkiye Puzzle Günleri puzzle etkinliği katılım şartları ve kuralları için etkinliğin web sayfasını www.turkiyepuzzlegunleri.com inceleyebilirsiniz.


www.puzzleteacher.com                                                                               @Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status