Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Educa ''Beer Tunnel'' 1500 Parça

Educa ''Beer Tunnel'' 1500 Parça

Yazar Puzzle Master on 12 Ağustos 2014 Salı | 08:23

Educa ''Beer Tunnel'' 1500 Parça

Sevgili puzzleseverler,Ağustos ayının bunaltıcı sıcakları devam ederken,kış aylarındaki kadar yüksek tempoyla olmasa da tamamlanan puzzle'ları sahiplerine gönderiliyor.

Yapımına aynı anda devam ettiğim 3000 parçalı Cezayir savaşı ve
2000 parçalı The Danaides puzzle'larında sona doğru yaklaşırken ,arada gelen az parçalı puzzle'ları fazla bekletmeden tamamlayıp aradan çıkartıyorum.

Educa"Beer Tunnel" 1500 Parça

Ve ardından Guernica,Manhattan Sunset ve 8000 parça Educa while she was sleeping temalarını sizlerle paylaşacağım.

Yukarıda saydığım puzzle'ların dışında 1000 parça olmasına rağmen biraz zor olduğunu düşündüğüm süpriz bir temayı önümüzdeki günlerde sizlere tanıtmak istiyorum.
 


Yazımıza, yapımı devam eden çok parçalı diğer  puzzle'ların arasında kısa sürede tamamlanan eğlencelik puzzle'lar sınıfında yer alan  1500 parça Educa Beer Tunnel adlı puzzle'ımızla devam edelim.Bu puzzle parçalarında Educa markasında sıklıkla karşılaştığımız klasik eşli parçalar bulunmuyor.Beer Tunnel,standart dik,yatay ve genellikle eski model educa kutularında görülen az sayıda standart dışı eşli parçalara sahip.

Geleneksel Educa eşli parçalarının dışında nadir görülen bu eşli parçalar, daha önce iki defa yaptığım  1500 parça Educa "Guardian Angel" ve 3000 parça Sienna flower Market
temalarında karşıma çıktı.

Artık Educa kataloğunda bulunmayan "Sienna flower Market" 3000 parçalı olarak iki farklı kesimde piyasada bulunabiliyordu, parça kesimlerinin arasındaki farkları merak edenler inceleyebilir.  

Educa"Beer Tunnel" 1500 Parça

Son zamanlarda yaptığım en kolay puzzle'lardan olan 1500 parçalı "Beer Tunnel isimli bu temayı yapılacak puzzle'lar listenize eklemelisiniz.Educa'nın koleksiyonunda yıllardır bulunan şişe temalı puzzle'lar,panoramik,vertical ve klasik dikdörtgen ölçülerinde mevcut.

Educa,dünya bira markalarından oluşan bu şişelere bir derinlik vererek adeta bira şişelerinden tünel yapmış.

İçecek şişeleri ve kutularının yer aldığı puzzle temalarının mekan dekorasyonları için tamamlayıcı görseller olabileceğini söyleyebilirim.Geçen yıl 40 saat içinde tamamladığım Educa 2000 parça Beers birbirinin benzeri şişeler nedeniyle çok daha zordu fakat bu bira tünelinde,tekrarlamayan şişeler olunca sıkılmadan kolayca yapığım puzzle'lar arasına girdi.


Educa"Beer Tunnel" 1500 Parça

Puzzle Künyesi:
Marka Adı: Educa
Seri: Standart
Puzzle Adı: Beer Tunnel
Sanatçı: -
Parça Sayısı: 1500
Ölçü: 85x60cm
Üretim Yılı: 2009
Üretim Yeri: İspanya 

www.puzzleteacher.com                                                            @ Puzzle Master

5 yorum :

 1. Çok güzel bir görsel baş döndürüyor :) benim koleksiyonumda kutu içeceklerin olduğu görsel var henüz yapılamadı ama :)

  YanıtlaSil
 2. Sizin koleksiyonun da baş döndürücü olduğunu düşünüyorum ben... Yelpaze çok geniş anladığım kadarıyla...merak da etmiyor değilim hani....sevgilerimle.....

  YanıtlaSil
 3. Yelpaze geniş evet dahada genişletmemek için kendimi zor tutuyorum doğrusu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. itiraf ediyorum,koleksiyonunuza göz koydum...hehe...bırakın kendinizi engin puzzle deryasına...tutmayın...bu bir hastalık.."puzzle maniac sendrumu" tıptaki adı...tedavisi de sürekli puzzle almak...hahahahah....

   Sil
 4. Kesinlikle öyle olmalı :)

  YanıtlaSil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status