Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Anatolian Puzzle'dan Yeni Ürünler..!!

Anatolian Puzzle'dan Yeni Ürünler..!!

Yazar Puzzle Master on 10 Ekim 2014 Cuma | 11:11

Anatolian Puzzle daha önce hiç görmediğiniz yeni yepyeni temaları 2015 kataloğuna ekledi...!!

Perre Grup Anatolian 2014 yılının başlarında ülkemizde 3000 parçalı olarak üretilen ilk yerli puzzle müjdesini 4 güzel temayla bizlere duyurdu, hemen ardından Anatolian markası altında mat ve parlak seçenekleriyle satın alabileceğimiz puzzle yapıştırıcılarını yine anatolian marka puzzle halısını puzzle piyasasına kazandırdı.

Anatolian yenilikler serisine 2015 kataloğuna dahil olacak birbirinden güzel göz alıcı temalar ekleyerek devam ediyor.

Anatolian Konçerto(concerto) 1500 parça
Kaliteli ürün çeşitliğinin yanında satış sonrası müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışan yerli puzzle firmalarımıza puzzleseverler olarak bizlerin de destek vermesi gerektiğini  her fırsat bulduğumda dile getiriyorum.

İthal puzzle markalarının distiribütörleri temsil ettikleri markaların kataloglarında yer alan  ve bizlerin yurtdışı satış sitelerinde görüp hayran hayran izlemekle yetindiğimiz ürünlerle stoklarını güncellemek yerine, sadece fiyat listelerini güncellediği ülkemiz puzzle piyasasında , yerli markalarımızdan Anatolian 2015 kataloğuna dahil olacak özenle seçilmiş ürünleriyle puzzle tutkunlarını mutlu etmeye devam ediyor.

Anatolian puzzle halısı(3000 parçaya kadar)
Yetişkin puzzle kategorisinde 500 parçadan 3000 parçaya kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahip Anatolian marka puzzle'ları daha önce denemeyenlere kesinlikle alıp denemelerini tavsiye ederim. (PuzzleTeacher tavsiyesi) Anatolian marka  puzzle deneyimlerinizi olumlu olumsuz burada benimle paylaşabilirsiniz. 

Yurt içinde olduğu kadar yurt dışındaki puzzle meraklılarının da ilgi gösterdiği Anatolian markasının yeni modellerini şahsen ben çok beğendim en kısa sürede birkaç yeni Anatolian teması yapmak için sabırsızlanıyorum.


Son olarak Anatolian Puzzle yeniliklerinin bitmediğini önümüzdeki aylarda süprizlerinin devam edeceği yönünde duyumlar aldığımı da belirteyim.
www.puzzleteacher.com                                                                 @ Puzzle Master

12 yorum :

 1. Perre Grup bu yıl gerçekten çok güzel temalar çıkarmış. Özellikle 260'lık lara bayıldım. Güneşe Dokunmak ve Konçerto ise müthiş. Bu güzel haber için teşekkürler efendim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ohhh,bakmışsınız bile kataloğa çiğdem hanım.Konçerto benim de favorim..rica ederim...alınacak çok puzzle var,çok çalışmalıyız.

   Sil
 2. Deniz altında, Dünya haritası, Ayasofya, Konçerto, Güneşe dokunmak ve boyut itibariyle Hayatın renkleri görselleri koleksiyonda en çok gözüme çarpanlardan diyebilirim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aaaa...ne güzel hepsi de....beğenilerinizi burada paylaşmanız hoş oldu..güneşe dokunmak şu ana kadar en çok beğeniyi alan tema oldu.

   Sil
 3. Merhaba. Anatolian zaten kendini kanıtlamış bir marka. Güneşe dokunmak ise harika bayıldım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynı temayı beğenenenlerin sayısı çoğalıyor.Anatolian iyi yapmış bu görseli kataloğuna dahil etmekle...fikrinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim...

   Sil
 4. Anatolian ürünlerini şahsen çok beğeniyorum. Kuğular ve kır evi, potpori, ve hız tutkusu yaptığım ve evimde kullandığım modeller arasında. Yenilerden ise limanda gün batımı, Göl evi ve güneşe dokunmak modellerine bayıldım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mehtap hanım ne kadar güzel modeller değil mi gerçekten? Çok teşekkür ederim siz de bize katıldınız,beğenilerinizi söylediniz.

   Sil
 5. Keman çalan kızlara bayıldım yeni modelleriyle anatolian puzzle birinci tercihim olmaya başladı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. keman çalan kızlar yani konçerto benim de favorim...ben vakitsizlikten yapamıyorum,siz yapın da benimle mail üzerinden paylaşın göreyim bu güzelliği...
   sevgiler.....

   Sil
 6. 360 parçadan 1500 parçaya kadar 5-6 adet puzzle yaptım bugüne kadar. Bir tanesi hariç hepsi de Anatolian marka. Şu anda da 1500 parçalık Rindlerin Akşamı II adlı tabloyu yapıyorum. Bence gayet güzel bir marka hem de daha uygun diğer markalara nazaran. Yeni kataloğu görmedim hemen bakacağım. Teşekkürler faydalı ve keyifli bilgileriniz için.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hoşgeldiniz,,ahh ahh o rindlerin akşamını ben de çok istiyorum yapmayı..benimle iletişimden de ulaşarak,yaptığınız puzzleları her zaman paylaşabilirsiniz.bu arada sayfalarımızı takip ediyorsanız,çok yakında yerli markalarımızla ilgili bir yenilikten bahsedeceğim..eminim sizin de ilginizi çekecektir..sevgiler...

   Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status