Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Eylül Ayı Hediye Puzzle Çekilişimiz Sonuçlandı..!!

Eylül Ayı Hediye Puzzle Çekilişimiz Sonuçlandı..!!

Yazar Puzzle Master on 16 Ekim 2014 Perşembe | 12:46

Eylül Ayı Hediye Puzzle Çekilişimiz Sonuçlandı..!! 

Sevgili arkadaşlar,geçtiğimiz nisan ayından sonra uygulamaya başladığımız ve her ay düzenli olarak puzzleteacher.com üyeleri ve takipçileri arasında tekrarladığımız hediye puzzle çekilişlerimize devam ediyoruz.

Eylül ayı çekilişi sonucunda kazanan şanslı puzzlesever arkadaşımıza 4 adet KS  Games marka yeni seri vertical, horizantal 75 parça mini puzzle ve 2 adet KS puzzle Fix  2x1000 yapıştırıcısının yer aldığı hediye paketimiz süslü püslü ayıcıklı kutlama kartıyla birlikte gönderildi.  :-)

Ks Games Vertical,Horizantal "Hediye paketimiz"
Hediye çekilişine hala nasıl katılacağını bilmeyen arkadaşlarımız varsa daha önce burada açıkladığım şekilde nasıl katılacaklarını ve şartlarını okuyabilirler.

Bu ayki sonuçlanan çekilişimizde,kazanan talihlimizin hediyeleri Onur oyuncak KS Games firması sponsorluğunda Sayın Onur Yıldırım beyin tarafıma gönderdiği ürünler arasından hazırlanmıştır.

Puzzle hobisini 7'den 70'e tanıtmak sevdirmek amaçlı çıktığım yolda bireysel çabalarıma verdikleri koşulsuz destek ve gösterdikleri ilgi için puzzle firmalarımıza teşekkürler.

Puzzleteacher.com ilerleyen günlerde güzel puzzle haberlerine ve süprizlerine devam edecek.
Beni de çok heyecanlandıran bu yenilikleri sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.


www.puzzleteacher.com                                                             @ Puzzle Master 


9 yorum :

 1. Aa ben hediye çekilişi beş ay yapılacak sanıyordum yani geçen ayki çekilişi son çekiliş sanmıştım. Kazanan puzzlecan ı tebrik ederim güzel günlerde keyifle yapar inşallah :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Mavi melek,ilk önce 4 ay boyunca hediye veririz diye düşünmüştüm,ama o kadar mutlu oluyorum ki sizlerle paylaşım yapmaktan,imkanlarım el verdiği sürece bir düzen içinde gitmeye gayret edeceğim.Bir gün size de çıkacağına eminim,puzzle için atan kalpler birbirini bulur...

   Sil
 2. Benmiyim evettttt benim ... Nasıl mutlu oldum .. Şimdiden çok teşekkür ederim ...
  Allah gayretlerinizi hayr eylesisin inşallah ...��������

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sevgili Fevziye hanım,çok teşekkür ederim güzel dileğiniz için....Çok keyif alacaksınız yaparken bu mini ksleri...ben de yaptığım için biliyorum....kocaman sevgiler...

   Sil
 3. çok tebrikler güzel günlerde yapmanız dileği ile...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. fevziye hanım için dileklerinize ben teşekkür ederim sevgili emel.bu arada sizin de üyeliğiniz var değil mi blogda? otomatik çekilişe dahil olmak için.

   Sil
 4. Kazanan arkadaşı tebrik ederim. İnşallah keyifli bir şekilde zevkle yapar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mehtap hanım,çok teşekkür ederim,eminim şimdi kendisi puzzleın büyüsüne kapılıp bir süre bu dileklerinizi,tebriklerinizi göremez...Kendine geldiğinde mutlaka cevap yazacaktır....tatlı bir latifeyle takılayım dedim..

   Sil
  2. Gülümseyerek okuyorum ...
   Güzel dilekleriniz için içten teşekkürler mehtap hanım ....

   Sil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status