Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » KS Games ''Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrağı'' 1000 Parça

KS Games ''Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrağı'' 1000 Parça

Yazar Puzzle Master on 30 Ağustos 2015 Pazar | 16:34

KS Games''Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrağı'' 1000 Parça

Sevgili arkadaşlar,hepimizin bildiği gibi bugün 30 ağustos Zafer Bayramı,bendeniz de günün anlamına binaen Atatürk puzzle'ları içinde en sevdiklerimden biri olan Kırmızı Bayraklı Atatürk portresini sizlerle paylaşmak istedim.

Tarih sayfalarında Zafer Bayramı, 1922 yılında 26 Ağustos'ta başlayan, 30 Ağustos'ta Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi'ni (Büyük Taarruz) anmak için kutlanan bayramdır.
Yazımıza konu olan puzzle'ımız KS Games 1000 parça Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrağı benim gibi düz renklerden hoşlananlar için oldukça kolay bir puzzle.

Klasik KS games kesimine alışkınsanız,düz renkler sizi sıkmıyorsa,kesinlikle bu modeli denemenizi tavsiye ediyorum,tamamlandığında harika duran puzzle'lardan.


Yerli markalarımızda çok çeşitli Atatürk görselleri bulunmakta KS games,Art,Gold ve Anatolianda harika Atatürk modelleri bulabilirsiniz.
Puzzle Künyesi:
Marka Adı: KS Games
Seri: Standart
Puzzle Adı: Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrağı
Parça Sayısı: 1000
Sanatçı: -
Ölçü: 48x68cm
Üretim Yeri: Türkiye 30 Ağustos ve Atatürk;
Baş kumandan Gazi Mustafa Kemal Atatürk büyük taaruzun ertesi günü sabahın erken saatlerinde muharebe alanını dolaşıyor. Manzara çok hazindir; binlerce düşman cesedi... Birbirinin üzerine yıkılmış yüzlerce topçu hayvanı,terk edilmiş toplar; cephaneler.

Asil ruhlu Büyük İnsan, üzüntü duyuyor:
-Bu manzara insanlığı utandırabilir, fakat meşru müdafaamız için buna mecbur olduk. Türkler, başka milletlerin vatanında böyle bir harekete teşebbüs etmezler diyor.

30 Ağustos'un gerçek anlamını ve önemini Büyük Zafer'in ikinci yıl dönümünde (30Ağustos 1924) Dumlupınar'ın Çal tepesinde yapılan törende Atatürk'ün verdiği söylevde görürüz:


"Hiç şüphe etmemelidir ki, yeni Türk devletinin, genç Türk Cumhuriyetin temeli burada tarsin olundu (kuvvetlendirildi), hayat-ı ebediyesi (ebedî hayatı) burada tetviç olundu (taçlandırıldı). Bu sahada akan Türk kanları, bu semada pervaz eden (uçan) şehit ruhları devlet ve cumhuriyetimizin ebedî muhafızlarıdır."


"Ne Mutlu Türküm Diyene"

www.puzzleteacher.com                                                                  @ Puzzle Master

16 yorum :

 1. Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler emeğine sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sevgili Ercan takip ettiğiniz,okuduğunuz için esas ben size teşekkür ederim...

   Sil
 2. Yardim edin lütfen ataturk ve bayrak aldim 1000 parca cok sinir oldum yardim edin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dilekçim bana iletişimden mail adresinizi bırakarak ulaşın,size arşivden foto göndereyim..onun lacivertleri zordur...3 defa yaptım bundan ,oldukça tecrübem var.

   Sil
  2. Hala fotoğraflar var mı elinizde 😔

   Sil
 3. Lütfen yarfim edin nerden baslayacam bilemedim

  YanıtlaSil
 4. Mervecim,fotoğraf göndereceğim size.siz bana mail adresi bırakmıştınız değil mi iletişim bölümünden?

  YanıtlaSil
 5. Merhaba bu puzzle a yeni başladım en ve boy parça sayısını öğrenebilir miyim

  YanıtlaSil
 6. sevgili takipçim,öncelikle çok güzel bir model seçmişsiniz,tebrik ederim.standart olan tüm 10000liklerde parça sayısı enxboy olarak aynıdır.birkaç iştisna marka olabilir.genelde sayı şudur:en:25 boy:40.bu iki sayıyı çarptığınızda 1000 vermesi gerekir.

  YanıtlaSil
 7. Eksik parça var ne yapabilirin

  YanıtlaSil
 8. sevgili diyar,sitenin iletişim bölümünden mail adresinizi bırakarak bana ulaşın.sizi ne yapmanız gerektiği konusunda yönlendireyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Web siyesinin linkini verebilormisiniz

   Sil
  2. amaçsız oyuncu,sanırım sorunuzu yanlış sordunuz,websitemizin linki zaten yazdığınız yer.sanırım iletişime geçmek için mail adresimi soruyorsunuz.iletişimden bana ulaşamıyorsanız,yorum yazın tekrar bana,fakat yorumda kendinizin geçerli mail adresini de ekleyin.ben yorumu yayınlamam ,mail adresinden size ulaşırım.

   Sil
 9. İletişime geçemiyorum lütfen yardim edin aynı puzzle dan bende de var 2 gün içinde okula teslim etmem lazım düz renkleri yapamıyorum lütfen bekliyorum

  YanıtlaSil
 10. sevgili takipçim,neden sitenin iletişim bölümünden mail adresinizi bırakarak bana ulaşmadınız ki,haftasonu olduğu için online olamamıştım.önemli ve acil durumlarda iletişim bölümünden ulaşın ki mail adresi üzerinden gidelim.

  YanıtlaSil

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status