Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Puzzle Halısında Yıl Başı Özel İndirimi..!!

Puzzle Halısında Yıl Başı Özel İndirimi..!!

Yazar Puzzle Master on 21 Aralık 2016 Çarşamba | 19:08

Puzzle Halısında Yıl Başı Özel İndirimi..!!

Sevgili arkadaşlar,puzzleteacher olarak yazılarıma bir süre (zorunlu) ara verdikten sonra bazılarınızı üzdüğümü, bazılarınızı beklettiğimi, hatta bazılarınızı sağlığımla ilgili endişelendirdiğimi fark ettim.

Tekrar yazmayı,yenilikleri duyurmayı kısacası sizlerle buluşmayı özledim,bıraktığımız noktadan, güzel bir inceleme yazısı ve süper bir kampanya haberi ile devam edelim mi?
O zaman kaldığımız yerden güzel haberlerle devam.

Sessiz kaldığım dönemlerde,her ne kadar yazılarıma devam edemesem de sizlerle blog arkasından sürdürdüğümüz iletişimler hiç kopmadı, puzzle ile ilgili kafanıza takılan soruları gerek iletişim kurarak gerek yorum bırakarak sormaya devam ettiniz.

Merak edilenler arasında,bana çokça sorulan piyasaya yeni girmiş olan ,Sizs Puzzle halısı da vardı.
Kumaş kalitesi nasıl? "Siz denediniz mi?  Pratik mi?" Firma güvenilir mi? gibi sorularla karşılaştım.Sizs Puzzle halısı yetkililerinin bana ulaşması neticesinde sizlerin de merak ettiği bu soruların cevaplarını üreticisinden öğrenme fırsatım oldu. yetkililerle ile yaptığım görüşmenin ardından, tarafıma incelemem görüşlerimi aktarmam için  hemen bir Sizs puzzle halısı gönderildiği  mesajını aldım.


Hem de tüm puzzlecıların merak ettiği  6000 parçaya kadar puzzle'ları üzerinde yapabileceğiniz (şimdilik) en büyük boy Puzzle halısı' inceleme fırsatım oldu.

Sizs puzzle halısı markasıyla kaliteden ödün vermeden tamamen yerli üretim yapan firmanın,yeni yıl için hazırladığı son derece cazip kampanyadan bahsetmek istiyorum.
Çok parçalı puzzle'larla uğraşan biri olarak benim de ihtiyacımın doğduğu 6000 parça kapasiteli bu halıların artık ülkemizde  üretiliyor olması ne kadar sevindirici.

Arkadaşlar halıyı yakından inceleyip görüşlerimi belirtmeden önce gelin hep beraber nasıl bir yılbaşı kampanyası ile karşı karşıya olduğumuza göz atalım;

1 Ocak 2016 tarihine kadar markanın tüm ürünlerinde %30 indirim mevcut arkadaşlar,


2000 parça için puzzle halısı 45tl yerine sadece 31,50tl
3000 parça için puzzle halısı 55tl yerine sadece 38.50tl
4000 parça için puzzle halısı 65tl yerine sadece 45.50tl
6000 parça için puzzle halısı 95tl yerine sadece 59,50tl


-Yılbaşından hemen sonra indirim oranının %15 olacağını hatırlatayım.

-Ayrıca satın aldığınız puzzle halıları adrese teslim olarak gönderiliyor ve kargo ücreti ödemiyorsunuz. 


-Sevdiklerinize hediye olarak göndermek isterseniz ücretsiz hediye paketi seçeneği mevcut.


Sizs puzzle halısının üzerinde evrensel ölçülere sahip referans çizgileri bulunuyor.
 
puzzle halısı ölçüleri: 

1000‘lik puzzle için:   65cm x 105cm
1500‘lik puzzle için:   75cm x 115cm
2000‘lik puzzle için:   85cm x 135cm
3000‘lik puzzle için: 100cm x 165cm
4000‘lik puzzle için: 110cm x 175cm
6000‘lik puzzle için: 120cm x 190cm

Sizs puzzle halıları 500 – 850-1000 – 1500 – 2000 – 3000 – 4000 – 5000 – 6000  parçalı standart puzzler dışında 1000 - 4000 parça Panorama ve exlusive boyutlara uygun olarak üretiliyor.

570 parça yuvarlak Saat puzzle 850 parça Ayna puzzle gibi özel kesim puzzle modelleri için de halı üzerinde referans çizgileri bulunmakta.

Satın aldığınız ürünün paket içeriği,1 adet puzzle halısı, 1 adet sarma rulosu, 2-3adet kilitli lastik ve 1 adet taşımayı kolaylaştıran gamboç çanta'dan oluşmakta.
Ürünün üretim aşamasında sağlık testlerinden geçmiş boya ve kumaş kullanılmış.

Tek garanti koşulu müşteri memnuniyeti sloganıyla koşulsuz şartsız müşterisinin yanında yer aldığını belirten "sizs puzzle halısı" samimi ticaret anlayışıyla kısa sürede müşterilerinin güvenini kazanmış gözüküyor.

Yılbaşı özel indirim fırsatından faydalanmak için firmanın kendi  ürün sayfasına buradan "Siz Puzzle Halısı"  linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ürünü alıp kullanan arkadaşlar bu yazı altında görüşlerini benimle paylaşabilirler.
 
Sizs puzzle halısıyla ilgili detaylı ürün incelemesinin yer aldığı bir sonraki makalem birkaç gün  sonra  yayında olacak meraklıları kaçırmasın.


www.puzzleteacher.com                                                                        @ Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status