Puzzle hakkında merak ettiğiniz herseyi www.puzzleteacher.com adresinde bulabilirsiniz..!!
Ana Sayfa » , » Anatolian Merdivende Şekerleme 1000 Parça Tamamlandı..!!

Anatolian Merdivende Şekerleme 1000 Parça Tamamlandı..!!

Yazar Puzzle Master on 30 Ocak 2014 Perşembe | 18:52


Anatolian''Merdivende şekerleme''1000 Parça Tamamlandı..!!

Sevgili arkadaşlar,Puzzlesever bir beyden aynı anda gelen,muhtemelen hediye edilecek olan 3 puzzlemız da tamamlandı..Bu 3 puzzle da kolay temalarıyla beni hiç uğraştırmadı dersem yerinde bir söz olur.

Benimle 5.kez buluşan Mutluluğun Resmi'ni neredeyse  gözüm kapalı yapıyorum..Bu puzzlelar,üçü bir arada geldiği ve ikisi de aynı temalı olduğu için her bir puzzle için ayrı ayrı yayın girmeye gerek duymadım arkadaşlar,Puzzleların bilgisini topluca burada verelim.


Anatolian 'Merdivende Şekerleme'
1000 Parça Anatolian Merdivende Şekerleme adlı puzzledan iki adet geldi,Ben de sadece geceleri bu puzzle'larla ilgilenerek her birini bir gecede çıkardım..

Gündüzleri büyük parçalılarla uğraşıyorum Bazılarınız özellikle 13200 parça Band of Thunder'ın bitimini merakla bekliyor ben de dahil.

Hatta şimdi süper bir puzzle da merakla beklenenler arasına girdi 3000 parça Educa 'Life' puzzle'ın tamamlanmış halini hepiniz gibi ben de merak ediyorum.

Merdivende şekerleme kolay teması ile keyifle yapılan bir puzzle oldu benim için..,Çok seri şekilde ikisini arka arkaya tamamladım..

Puzzle'ın temasını,merdivende,kucağında sevimli ayıcığı ve kedisiyle uyuyakalan bir kız oluşturuyor..Bu tip puzzlelar,özellikle çocuk odaları için çok uygun oluyorlar.


2 adet Merdivende Şekerleme ve mutluluğun resmi
Kolay görseliyle bu puzzle'ı,hobiye yeni başlayanlar için önerebilirim.

Bu iki puzzledan sonra,mutluluğun resmini bir kez daha mutluluk getirmesi için tamamladım arkadaşlar.Bu puzzle'ın hakkındaki ayrıntılı bilgiyi Mutluluğun resmi nasıl yapılır? yazımızda okuyabilirsiniz.


 


Puzzle Künyesi:
Marka Adı: Anatolian
Seri: Standart
Puzzle Adı: Merdivende Şekerleme-A Sleep on the Stairs
Sanatçı: Gareth Williams
Parça Sayısı: 1000
Ölçü: 48x66cm
Üretim Yılı: 2013
Üretim Yeri: Türkiye/Ankara 


www.puzzleteacher.com                                                                       @ Puzzle Master

0 yorum :

Yorum Gönder

E-posta Abonemiz Olun, Her Ay Düzenlenen Hediye Puzzle Çekilişine Katılma Hakkı Kazanın..!!

Değerli Yorumlarınızla Yapacağınız Katkılarınız İçin Teşekkürler.

 
Puzzle Satın al | Hakkımda | İletişim | PuzzleTeacher DÜKKAN
Copyright © 2013. Puzzle Teacher - Tüm hakları saklıdır. Site sahibinin İzni olmadan site içeriğinden alıntı ve kopyalama yapılamaz!.. Sitede bulunan logo marka ve tanıtıcı görseller sahiplerinin patentleri altındadır.ilgili materyaller sadece ürünleri tanıtım amaclı kullanılmıştır.
DMCA.com Protection Status